Pomagam i wpłacam

Po raz kolejny Szkoły i Przedszkola przyniosły nam nadzieję!!

14 września 2017

50 szkół i przedszkoli z całego Dolnego Śląska przez cały ubiegły rok szkolny zebrało dla dzieci chorych na raka ponad 38 tysięcy złotych i 6,5 tony nakrętek. Wszystko w ramach akcji „Szkoły dla Nadziei”, oraz ,,Przedszkolaki dla Nadziei” którą właśnie zakończyliśmy.
„Szkoły dla Nadziei” to akcja, która miała pokazać, że dzieci i młodzież z dolnośląskich szkół chcą wspierać swoich rówieśników, którzy dzielnie walczą z rakiem. Wszystkie placówki, które zaangażowały się w pomoc Fundacji dostawały tytuły „RATOWNIKÓW NADZIEI”. Za każdy z obszarów działań, w które włączała się szkoła było przyznane jedno „KOŁO RATUNKOWE”. Świadczyły one, podobnie jak gwiazdki w przypadku hoteli, o poziomie zaangażowania w akcję „Szkoły dla Nadziei”. Spośród szkół, które najwięcej „KÓŁ RATUNKOWYCH”, jury wybrało „RATOWNIKA ROKU” w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie. Wybraliśmy również jedno Przedszkole , które otrzymało tytuł ratownika roku. Na zwycięzców z każdej grupy czeka wyjątkowa nagroda. Krasnal z brązu wykonany przez autorkę ponad 100 wrocławskich krasnali- Beatę Zwolańską- Hołod.
Wszystkie szkoły i przedszkola, które wzięły udział w tegorocznej akcji zebrały dla dzieci chorych na raka prawie 6,5 tony nakrętek i niemal 40 000 zł. Szkoły prześcigały się w organizowaniu kiermaszów, festynów i loterii, z których dochód za każdym razem był przeznaczony na rzecz naszej fundacji. Uczniowie i nauczyciele bardzo mocno zaangażowali się również w naszą kampanię zachęcającą do przekazywania fundacji 1% podatku. Dzięki ich wsparciu nasza ulotka dotarła do ponad 20 000 podatników.
 
Nagroda za zwycięstwo w akcji ,,Szkoły dla Nadziei” w kategorii Szkoły Podstawowe dla Szkoły Podstawowej w Ślubowie
Nagroda za zwycięstwo w akcji ,,Szkoły dla Nadziei” w kategorii Gimnazja dla Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sycowie
Nagroda za zwycięstwo w akcji ,,Szkoły dla Nadziei” w kategorii licea da Liceum nr 11 we Wrocławiu.
Nagroda za zwycięstwo w akcji ,,Przedszkolaki dla Nadziei” dla Przedszkola nr 9 ,,Mały Czytelnik” we Wrocławiu
 
Serdecznie GRATULUJEMY!!!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam