Koncert Nadziei- Zaproszenie

6 marca 2014

 

24 marca br. fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” w Operze Dolnośląskiej organizuje doroczny koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych oraz w celu wyposażenia przyszłej kliniki Przylądek Nadziei.

            Tegoroczna gala będzie wielkim świętem muzyki filmowej. Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej sceny filmowej i teatralnej, które wraz z doskonałą orkiestrą symfoniczną „The Film Harmony Orchestra” zaprezentują wybrane utwory z filmów wielkiego i małego ekranu. 

W koncercie gościnnie wezmą udział znani i lubiani aktorzy, którzy rzadko goszczą na wrocławskich scenach teatralnych. Swój udział potwierdzili m.in.: Katarzyna Figura, Dominika Ostałowska, Olga Bołądź, Monika Dryl, Małgorzata Pieńskowska, Andrzej Grabowski oraz Mirosław Baka. Artyści na scenie Opery Wrocławskiej zaprezentują swoje zdolności wokalne, by bawić się i pomagać podopiecznym naszej Fundacji.

            Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie pierwsza część koncertu, którą chcemy udostępnić Przyjaciołom Fundacji. Popisy wokalne osobistości ze świata biznesu, nauki i sztuki tworzyć będą swoisty support przed koncertem Gwiazd. Swoją obecność potwierdziła też Honorowa Ambasadorka budowy ,,Przylądka Nadziei” – Martyna Wojciechowska.

            Głównym celem tego wydarzenia jest oczywiście zbiórka funduszy na rzecz naszych podopiecznych – małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którą kieruje prof. Alicja Chybicka. Nasza Fundacja od 23 lat wspiera dzieci z całej Polski w walce z ciężką chorobą. Do tego jednak potrzebujemy pomocy Ludzi Dobrej Woli. Gwarantujemy doskonałą zabawę, wspaniałą atmosferę oraz doznania muzyczne na najwyższym poziomie.

            Koncert odbędzie się 24 marca b.r. w Operze Dolnośląskiej we Wrocławiu o godzinie 19.00. Bilety w cenie 80, 100 i 120 zł można zamawiać w Biurze Fundacji lub pod numerem (71) 372 36 09

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM