Koncert Nadziei- Zaproszenie

6 marca 2014

 

24 marca br. fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” w Operze Dolnośląskiej organizuje doroczny koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych oraz w celu wyposażenia przyszłej kliniki Przylądek Nadziei.

            Tegoroczna gala będzie wielkim świętem muzyki filmowej. Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej sceny filmowej i teatralnej, które wraz z doskonałą orkiestrą symfoniczną „The Film Harmony Orchestra” zaprezentują wybrane utwory z filmów wielkiego i małego ekranu. 

W koncercie gościnnie wezmą udział znani i lubiani aktorzy, którzy rzadko goszczą na wrocławskich scenach teatralnych. Swój udział potwierdzili m.in.: Katarzyna Figura, Dominika Ostałowska, Olga Bołądź, Monika Dryl, Małgorzata Pieńskowska, Andrzej Grabowski oraz Mirosław Baka. Artyści na scenie Opery Wrocławskiej zaprezentują swoje zdolności wokalne, by bawić się i pomagać podopiecznym naszej Fundacji.

            Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie pierwsza część koncertu, którą chcemy udostępnić Przyjaciołom Fundacji. Popisy wokalne osobistości ze świata biznesu, nauki i sztuki tworzyć będą swoisty support przed koncertem Gwiazd. Swoją obecność potwierdziła też Honorowa Ambasadorka budowy ,,Przylądka Nadziei” – Martyna Wojciechowska.

            Głównym celem tego wydarzenia jest oczywiście zbiórka funduszy na rzecz naszych podopiecznych – małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którą kieruje prof. Alicja Chybicka. Nasza Fundacja od 23 lat wspiera dzieci z całej Polski w walce z ciężką chorobą. Do tego jednak potrzebujemy pomocy Ludzi Dobrej Woli. Gwarantujemy doskonałą zabawę, wspaniałą atmosferę oraz doznania muzyczne na najwyższym poziomie.

            Koncert odbędzie się 24 marca b.r. w Operze Dolnośląskiej we Wrocławiu o godzinie 19.00. Bilety w cenie 80, 100 i 120 zł można zamawiać w Biurze Fundacji lub pod numerem (71) 372 36 09

 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!