Pomagam i wpłacam

Korbank pomaga w święta maluchom z Przylądka Nadziei!

13 grudnia 2019

Takie informacje możemy przekazywać codziennie! Korbak – lokalny operator telekomunikacyjny postanowił zrobić w święta coś dobrego i pomóc dzieciom chorym na raka!

Korbank to wspaniały, największy, niezależny operator telekomunikacyjny we Wrocławiu i Radomiu. A do tego wie, że warto pomagać! Ucieszyliśmy się, kiedy zadzwoniła do nas Pani Magdalena z działu marketingu firmy Korbank i powiedziała nam, że baaardzo chcą wesprzeć leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei, przekazując 1% ze sprzedaży nowych umów klientów indywidualnych.

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie Korbanku ⤵️⤵️

https://korbank.pl

To wspaniała inicjatywa! Mocno trzymamy kciuki, aby Korbank zdobył jak najwięcej umów! Z takimi Przyjaciółmi nie ma rzeczy niemożliwych!

Caaała ekipa Korbanku gorąco pozdrawia dzielnych wojowników z Przylądka Nadziei!
❤😘❤😘❤

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam