Kosmetyki Przylądek Nadziei! Piękny gest marki Bioherba

6 lutego 2019

TO JEST COŚ NIEZWYKŁEGO! Pani Ewa i pani Małgorzata z firmy R&N Herbs stworzyły linię kosmetyków Przylądek Nadziei! Krem pielęgnująco-regenerujący i sól z Morza Martwego marki Bioherba z logo Przylądka trafiły właśnie do internetowej sprzedaży.

Zysk ze sprzedaży każdego zestawu – czyli 20 złotych przeznaczany jest na pomoc dzieciom chorym na raka. Przylądkowy zestaw kupić można w internetowym sklepie marki Bioherba:

Przylądkowy krem, oprócz odżywiania i pielęgnacji nawet bardzo delikatnej skóry ma też zastosowanie w wyjątkowych i ważnych dla naszych podopiecznych sytuacjach. Pomaga w ochronie i regeneracji skóry w trakcie oraz po radioterapii.

Pani Ewa i pani Małgorzata pomagają Fundacji również na inne sposoby. Na przykład biorąc udział w promowaniu tegorocznej akcji 1% PIT na rzecz małych pacjentów Przylądka Nadziei!

Dziękujemy i zapraszamy wszystkie firmy, które chciałyby pójść w ślady R&N Herbs. Każda pomoc ma znaczenie!

Pozostałe aktualności

15 lutego 2019

#pokaPITa – daj przykład! Pokaż, że pomagasz!

Tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% podatku. ZMIEŃMY TO RAZEM! Daj dobry przykład! Podejmij wyzwanie z Anitą Sokołowską i pokaż wszystkim, że Ty pomagasz!

13 lutego 2019

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do 9 milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

11 lutego 2019

PIT-37 wypełniony przez urząd skarbowy. Czego nie zrobi za ciebie fiskus? [poradnik podatnika]

W tym roku po raz pierwszy fiskus rozliczy podatników automatycznie. Od 15 lutego na rządowym portalu czekać będzie gotowy PIT-37. Wypełniony od A do Z. Czy jednak wszystko będzie w nim ujęte? Sprawdź, czy na pewno nie musisz nic zrobić!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1% podatku