Pomagam i wpłacam

Kosmetyki Przylądek Nadziei! Piękny gest marki Bioherba

6 lutego 2019

TO JEST COŚ NIEZWYKŁEGO! Pani Ewa i pani Małgorzata z firmy R&N Herbs stworzyły linię kosmetyków Przylądek Nadziei! Krem pielęgnująco-regenerujący i sól z Morza Martwego marki Bioherba z logo Przylądka trafiły właśnie do internetowej sprzedaży.

Zysk ze sprzedaży każdego zestawu – czyli 20 złotych przeznaczany jest na pomoc dzieciom chorym na raka. Przylądkowy zestaw kupić można w internetowym sklepie marki Bioherba:

Przylądkowy krem, oprócz odżywiania i pielęgnacji nawet bardzo delikatnej skóry ma też zastosowanie w wyjątkowych i ważnych dla naszych podopiecznych sytuacjach. Pomaga w ochronie i regeneracji skóry w trakcie oraz po radioterapii.

Pani Ewa i pani Małgorzata pomagają Fundacji również na inne sposoby. Na przykład biorąc udział w promowaniu tegorocznej akcji 1% PIT na rzecz małych pacjentów Przylądka Nadziei!

Dziękujemy i zapraszamy wszystkie firmy, które chciałyby pójść w ślady R&N Herbs. Każda pomoc ma znaczenie!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam