Kosmetyki Przylądek Nadziei! Piękny gest marki Bioherba

6 lutego 2019

TO JEST COŚ NIEZWYKŁEGO! Pani Ewa i pani Małgorzata z firmy R&N Herbs stworzyły linię kosmetyków Przylądek Nadziei! Krem pielęgnująco-regenerujący i sól z Morza Martwego marki Bioherba z logo Przylądka trafiły właśnie do internetowej sprzedaży.

Zysk ze sprzedaży każdego zestawu – czyli 20 złotych przeznaczany jest na pomoc dzieciom chorym na raka. Przylądkowy zestaw kupić można w internetowym sklepie marki Bioherba:

Przylądkowy krem, oprócz odżywiania i pielęgnacji nawet bardzo delikatnej skóry ma też zastosowanie w wyjątkowych i ważnych dla naszych podopiecznych sytuacjach. Pomaga w ochronie i regeneracji skóry w trakcie oraz po radioterapii.

Pani Ewa i pani Małgorzata pomagają Fundacji również na inne sposoby. Na przykład biorąc udział w promowaniu tegorocznej akcji 1% PIT na rzecz małych pacjentów Przylądka Nadziei!

Dziękujemy i zapraszamy wszystkie firmy, które chciałyby pójść w ślady R&N Herbs. Każda pomoc ma znaczenie!

Pozostałe aktualności

19 kwietnia 2019

Miss Polonia i Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny w Świeradowie-Zdrój na rzecz dzieci z Przylądka!

W piątek, 26 kwietnia, w Hotelu Buczyński w Świeradowie-Zdrój odbędzie się Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny. Organizatorzy i uczestnicy chcą pomóc dzieciom chorym na raka.

18 kwietnia 2019

To był wspaniały Koncert Nadziei! Wielkie święto muzyki i pomagania

Już 17 kwietnia zapraszamy na wyjątkowy wieczór do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu! Największe wydarzenie charytatywne w mieście zaczynamy od widowiska muzycznego "Dzieci Rock&Rolla", a gwiazdą wieczoru będzie Anita Lipnicka!

10 kwietnia 2019

WKS Śląsk Wrocław pomaga Fundacji! Kupujesz klubowy kubek, wspierasz pacjentów Przylądka!

Do sprzedaży trafiły właśnie nowe kubki z herbem WKS-u. Część dochodu przeznaczona zostanie na leczenie dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1% podatku