Kosmetyki Przylądek Nadziei! Piękny gest marki Bioherba

6 lutego 2019

TO JEST COŚ NIEZWYKŁEGO! Pani Ewa i pani Małgorzata z firmy R&N Herbs stworzyły linię kosmetyków Przylądek Nadziei! Krem pielęgnująco-regenerujący i sól z Morza Martwego marki Bioherba z logo Przylądka trafiły właśnie do internetowej sprzedaży.

Zysk ze sprzedaży każdego zestawu – czyli 20 złotych przeznaczany jest na pomoc dzieciom chorym na raka. Przylądkowy zestaw kupić można w internetowym sklepie marki Bioherba:

Przylądkowy krem, oprócz odżywiania i pielęgnacji nawet bardzo delikatnej skóry ma też zastosowanie w wyjątkowych i ważnych dla naszych podopiecznych sytuacjach. Pomaga w ochronie i regeneracji skóry w trakcie oraz po radioterapii.

Pani Ewa i pani Małgorzata pomagają Fundacji również na inne sposoby. Na przykład biorąc udział w promowaniu tegorocznej akcji 1% PIT na rzecz małych pacjentów Przylądka Nadziei!

Dziękujemy i zapraszamy wszystkie firmy, które chciałyby pójść w ślady R&N Herbs. Każda pomoc ma znaczenie!

Pozostałe aktualności

19 lipca 2019

Amerykańska Izba Handlowa wspiera dzieci z Przylądka Nadziei!

W zeszły weekend PO RAZ PIERWSZY nasi warszawscy wolontariusze z Ewą Harapin i naszym prezesem Przemkiem Pohrybieniukiem na czele  brali udział w pikniku Amerykańskiej Izby Handlowej z okazji Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych.

19 lipca 2019

The Event 2019 Raceism.com – ryk silnika, zapach spalin i pomoc dzieciom chorym na raka

Ryk silnika, zapach spalin i PONAD TYSIĄC topowych aut z całej Europy i Azji - The Event 2019 - Raceism.com był niesamowitym wydarzeniem, na którym nie zabrakło największych fanów motoryzacji!

19 lipca 2019

Nasi przyjaciele z ASPA Group po raz kolejny pomagają dzieciom z Przylądka

Nasi WSPANIALI przyjaciele z ASPA Group co roku organizują piknik firmowy połączony z bazarkiem Łucznika - Nr 1 w maszynach do szycia. Co więcej, całkowity dochód z bazarku trafi na rzecz dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądek Nadziei 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!