Kręciliśmy nowy spot

9 lutego 2017

Wczoraj niestraszny był nam mróz – na planie filmowym do naszego nowego spotu 1% zjawili się wolontariusze, profesjonalni filmowcy i przede wszystkim nasza dzielna podopieczna – 12- letnia Dominiczka. Razem nagrywaliśmy spot, który w tym roku będzie zachęcał wszystkich do przekazania 1% podatku.
Kampania związana z promowaniem fundacji w okresie składania zeznań podatkowych to dla nas zawsze bardzo gorący czas. Robimy wszystko, żeby jak najwięcej podatników zachęcić do wspierania dzieci chorych na raka przez przekazanie 1% podatku. Co roku kręcimy piękny i poruszający spot, w którym głos oddajemy naszym podopiecznym. Oni i ich historie najlepiej potrafią przekonać do podzielenia się z nimi podatkiem. W tym roku naszą bohaterką była 12-letnia Dominika Małecka. Dziewczynka walczy z drugim nowotworem.  Gdy miała pięć lat, gdy lekarze wykryli u niej ogromnego guza kanału kręgowego. Miał wtedy kilkanaście centymetrów. Dominika i jej rodzina walczyli przez cztery lata i w końcu okazało się, że dziewczynka jest zdrowa. Niestety, rok temu Dominiczka zachorowała na białaczkę. Dziś jest już po ciężkiej chemioterapii i po skomplikowanym przeszczepie szpiku. Bardzo powolutku wraca do zdrowia. Swoją historię walki z rakiem opowiedziała w spocie promocyjnym, który będziecie mogli zobaczyć już za kilka dni.

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!