Kręciliśmy nowy spot

9 lutego 2017

Wczoraj niestraszny był nam mróz – na planie filmowym do naszego nowego spotu 1% zjawili się wolontariusze, profesjonalni filmowcy i przede wszystkim nasza dzielna podopieczna – 12- letnia Dominiczka. Razem nagrywaliśmy spot, który w tym roku będzie zachęcał wszystkich do przekazania 1% podatku.
Kampania związana z promowaniem fundacji w okresie składania zeznań podatkowych to dla nas zawsze bardzo gorący czas. Robimy wszystko, żeby jak najwięcej podatników zachęcić do wspierania dzieci chorych na raka przez przekazanie 1% podatku. Co roku kręcimy piękny i poruszający spot, w którym głos oddajemy naszym podopiecznym. Oni i ich historie najlepiej potrafią przekonać do podzielenia się z nimi podatkiem. W tym roku naszą bohaterką była 12-letnia Dominika Małecka. Dziewczynka walczy z drugim nowotworem.  Gdy miała pięć lat, gdy lekarze wykryli u niej ogromnego guza kanału kręgowego. Miał wtedy kilkanaście centymetrów. Dominika i jej rodzina walczyli przez cztery lata i w końcu okazało się, że dziewczynka jest zdrowa. Niestety, rok temu Dominiczka zachorowała na białaczkę. Dziś jest już po ciężkiej chemioterapii i po skomplikowanym przeszczepie szpiku. Bardzo powolutku wraca do zdrowia. Swoją historię walki z rakiem opowiedziała w spocie promocyjnym, który będziecie mogli zobaczyć już za kilka dni.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM