Pomagam i wpłacam

Kręciliśmy nowy spot

9 lutego 2017

Wczoraj niestraszny był nam mróz – na planie filmowym do naszego nowego spotu 1% zjawili się wolontariusze, profesjonalni filmowcy i przede wszystkim nasza dzielna podopieczna – 12- letnia Dominiczka. Razem nagrywaliśmy spot, który w tym roku będzie zachęcał wszystkich do przekazania 1% podatku.
Kampania związana z promowaniem fundacji w okresie składania zeznań podatkowych to dla nas zawsze bardzo gorący czas. Robimy wszystko, żeby jak najwięcej podatników zachęcić do wspierania dzieci chorych na raka przez przekazanie 1% podatku. Co roku kręcimy piękny i poruszający spot, w którym głos oddajemy naszym podopiecznym. Oni i ich historie najlepiej potrafią przekonać do podzielenia się z nimi podatkiem. W tym roku naszą bohaterką była 12-letnia Dominika Małecka. Dziewczynka walczy z drugim nowotworem.  Gdy miała pięć lat, gdy lekarze wykryli u niej ogromnego guza kanału kręgowego. Miał wtedy kilkanaście centymetrów. Dominika i jej rodzina walczyli przez cztery lata i w końcu okazało się, że dziewczynka jest zdrowa. Niestety, rok temu Dominiczka zachorowała na białaczkę. Dziś jest już po ciężkiej chemioterapii i po skomplikowanym przeszczepie szpiku. Bardzo powolutku wraca do zdrowia. Swoją historię walki z rakiem opowiedziała w spocie promocyjnym, który będziecie mogli zobaczyć już za kilka dni.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam