Pomagam i wpłacam

Księgowanie 1% podatku na subkonta podopiecznych

29 września 2011

Drodzy Rodzice,

w związku z pojawiającymi się z Państwa strony pytaniami, odnośnie księgowania środków przekazanych przez Urzędy Skarbowe z tytułu 1% podatku dochodowego za rok 2010 informujemy, że środki przelane dotychczas przez Urzędy, nie posiadają opisu wskazującego podopiecznego posiadającego subkonto w naszej Fundacji. Dopiero po otrzymaniu z Urzędów Skarbowych szczegółowej listy z pełnymi danymi podatników i obdarowanych, będziemy w stanie zaksięgować pieniądze na subkontach naszych podopiecznych.

Urzędy Skarbowe mają obowiązek przesłania listy do końca września br. W przypadku nieprzekazania przez US pełnej informacji w tym terminie, Zarząd Fundacji wystąpi o niezwłoczne dopełnienie obowiązku ustawowego.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam