Pomagam i wpłacam

Księgowanie 1% podatku na subkonta podopiecznych

29 września 2011

Drodzy Rodzice,

w związku z pojawiającymi się z Państwa strony pytaniami, odnośnie księgowania środków przekazanych przez Urzędy Skarbowe z tytułu 1% podatku dochodowego za rok 2010 informujemy, że środki przelane dotychczas przez Urzędy, nie posiadają opisu wskazującego podopiecznego posiadającego subkonto w naszej Fundacji. Dopiero po otrzymaniu z Urzędów Skarbowych szczegółowej listy z pełnymi danymi podatników i obdarowanych, będziemy w stanie zaksięgować pieniądze na subkontach naszych podopiecznych.

Urzędy Skarbowe mają obowiązek przesłania listy do końca września br. W przypadku nieprzekazania przez US pełnej informacji w tym terminie, Zarząd Fundacji wystąpi o niezwłoczne dopełnienie obowiązku ustawowego.

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam