Pomagam i wpłacam

Kto tak pięknie gra?

30 marca 2012

W przeddzień koncertu podopiecznych naszej fundacji przebywających w Klinice przy Bujwida, odwiedził Piotr Rubik. Mali pacjenci mieli niezwykłą okazję posłuchać na żywo jak gra – a nawet śpiewa – ten znany kompozytor i dyrygent.

Piotr Rubik jest kolejną znaną postacią, która dołączyła do ekipy Martyny budującej Przylądek Nadziei. Swoim sobotnim koncertem "Opisanie świata" we wrocławskiej Hali Ludowej promować będzie ideę budowy nowej kliniki dla dzieci chorych na raka. 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam