Kup kartkę świąteczną, pomóż w leczeniu dzieci chorych na raka

4 listopada 2019

Nasi Przyjaciele z Wydawnictwa “Czachorowski i s-ka” po raz kolejny wspierają leczenie dzieci chorych na raka. Kupując te przepięknie ilustrowane, świąteczne kartki – zaprojektowane przez naszych Podopiecznych! – pomagacie małym pacjentom z Kliniki Przylądek Nadziei w walce z groźnym przeciwnikiem.

Wydawnictwo “Czachorowski i s-ka” jest z nami od wielu lat i angażuje się w pomoc dzieciom chorym na raka. Produkują i sprzedają wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju kartki świąteczne na rozmaite okazje, takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Nowy Rok.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że częściowy dochód ze sprzedaży kartek z serii G oraz GD przekazują na leczenie małych pacjentów Kliniki Przylądek Nadziei. Co więcej, kartki z serii G stworzyli m.in nasi mali, kreatywni artyści!

 

Wybór świątecznych kartek jest OGROMNY i każdy znajdzie tu coś dla siebie! Oferta właśnie pojawiła się właśnie w naszym Sklepiku Przyjaciół Przylądka.

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości i cudów. Kupując przepiękną, ilustrowaną kartkę możesz nie tylko sprawić radość obdarowanej osobie, ale również pomóc małym pacjentom Przylądka wrócić do zdrowia.

Kup kartkę i pomóż dzieciom chorym na raka

 

Pozostałe aktualności

13 grudnia 2019

Korbank pomaga w święta maluchom z Przylądka Nadziei!

Takie informacje możemy przekazywać codziennie! Korbak - lokalny operator telekomunikacyjny postanowił zrobić w święta coś dobrego i pomóc dzieciom chorym na raka!

10 grudnia 2019

Charytatywny stream na Youtube. Gracze pomagają dzieciom z Przylądka Nadziei

Paweł Maliszewski z kanału Kronos Gra organizuje 15 grudnia charytatywny stream-maraton na rzecz dzieci Przylądka!

9 grudnia 2019

Wyślij życzenia i pomóż małym pacjentom Przylądka Nadziei

Kochani, podarujmy dzieciom chorym na raka uśmiech pod choinkę Razem z profesorem Janem Miodkiem zapraszamy do wyjątkowego, świątecznego przedsięwzięcia!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!