Pomagam i wpłacam

Kup kartkę świąteczną, pomóż w leczeniu dzieci chorych na raka

4 listopada 2019

Nasi Przyjaciele z Wydawnictwa „Czachorowski i s-ka” po raz kolejny wspierają leczenie dzieci chorych na raka. Kupując te przepięknie ilustrowane, świąteczne kartki – zaprojektowane przez naszych Podopiecznych! – pomagacie małym pacjentom z Kliniki Przylądek Nadziei w walce z groźnym przeciwnikiem.

Wydawnictwo „Czachorowski i s-ka” jest z nami od wielu lat i angażuje się w pomoc dzieciom chorym na raka. Produkują i sprzedają wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju kartki świąteczne na rozmaite okazje, takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Nowy Rok.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że częściowy dochód ze sprzedaży kartek z serii G oraz GD przekazują na leczenie małych pacjentów Kliniki Przylądek Nadziei. Co więcej, kartki z serii G stworzyli m.in nasi mali, kreatywni artyści!

 

Wybór świątecznych kartek jest OGROMNY i każdy znajdzie tu coś dla siebie! Oferta właśnie pojawiła się właśnie w naszym Sklepiku Przyjaciół Przylądka.

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości i cudów. Kupując przepiękną, ilustrowaną kartkę możesz nie tylko sprawić radość obdarowanej osobie, ale również pomóc małym pacjentom Przylądka wrócić do zdrowia.

Kup kartkę i pomóż dzieciom chorym na raka

 

Pozostałe aktualności

1 czerwca 2020

Dzień Dziecka w Przylądku i… pod Przylądkiem!

Nie ma rzeczy niemożliwych‼ Choć ze względów bezpieczeństwa do kliniki Przylądek Nadziei wchodzić nie wolno, to i tak Dzień Dziecka udał się ZNAKOMICIE! Czerwone Noski postanowiły za wszelką cenę spotkać się dziś z dziećmi, żeby złożyć życzenia. I wymyśliły!

25 maja 2020

XIII Onkoigrzyska dla Dzieci i Młodzieży tym razem online!

Bieg rodzinny, rzut piłeczką palantową, skok w dal - pamiętacie zeszłoroczne Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży? Radości, zabawy i pozytywnych emocji było co nie miara i kibiców głośne brawa! W tym roku czekają nas Onkoigrzyska, ale w nieco innej formie, bo... wirtualnej!

25 maja 2020

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka!

Dzieci chore na raka 1 czerwca też obchodzą Dzień Dziecka! Pamiętajmy tego dnia o najmłodszych, którzy na co dzień mierzą się z tą podstępną chorobą. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam