Pomagam i wpłacam

Kup kartkę świąteczną, pomóż w leczeniu dzieci chorych na raka

4 listopada 2019

Nasi Przyjaciele z Wydawnictwa “Czachorowski i s-ka” po raz kolejny wspierają leczenie dzieci chorych na raka. Kupując te przepięknie ilustrowane, świąteczne kartki – zaprojektowane przez naszych Podopiecznych! – pomagacie małym pacjentom z Kliniki Przylądek Nadziei w walce z groźnym przeciwnikiem.

Wydawnictwo “Czachorowski i s-ka” jest z nami od wielu lat i angażuje się w pomoc dzieciom chorym na raka. Produkują i sprzedają wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju kartki świąteczne na rozmaite okazje, takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Nowy Rok.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że częściowy dochód ze sprzedaży kartek z serii G oraz GD przekazują na leczenie małych pacjentów Kliniki Przylądek Nadziei. Co więcej, kartki z serii G stworzyli m.in nasi mali, kreatywni artyści!

 

Wybór świątecznych kartek jest OGROMNY i każdy znajdzie tu coś dla siebie! Oferta właśnie pojawiła się właśnie w naszym Sklepiku Przyjaciół Przylądka.

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości i cudów. Kupując przepiękną, ilustrowaną kartkę możesz nie tylko sprawić radość obdarowanej osobie, ale również pomóc małym pacjentom Przylądka wrócić do zdrowia.

Kup kartkę i pomóż dzieciom chorym na raka

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam