Pomagam i wpłacam

Kup kartkę świąteczną, pomóż w leczeniu dzieci chorych na raka

4 listopada 2019

Nasi Przyjaciele z Wydawnictwa “Czachorowski i s-ka” po raz kolejny wspierają leczenie dzieci chorych na raka. Kupując te przepięknie ilustrowane, świąteczne kartki – zaprojektowane przez naszych Podopiecznych! – pomagacie małym pacjentom z Kliniki Przylądek Nadziei w walce z groźnym przeciwnikiem.

Wydawnictwo “Czachorowski i s-ka” jest z nami od wielu lat i angażuje się w pomoc dzieciom chorym na raka. Produkują i sprzedają wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju kartki świąteczne na rozmaite okazje, takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Nowy Rok.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że częściowy dochód ze sprzedaży kartek z serii G oraz GD przekazują na leczenie małych pacjentów Kliniki Przylądek Nadziei. Co więcej, kartki z serii G stworzyli m.in nasi mali, kreatywni artyści!

 

Wybór świątecznych kartek jest OGROMNY i każdy znajdzie tu coś dla siebie! Oferta właśnie pojawiła się właśnie w naszym Sklepiku Przyjaciół Przylądka.

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, radości i cudów. Kupując przepiękną, ilustrowaną kartkę możesz nie tylko sprawić radość obdarowanej osobie, ale również pomóc małym pacjentom Przylądka wrócić do zdrowia.

Kup kartkę i pomóż dzieciom chorym na raka

 

Pozostałe aktualności

19 września 2020

Załóż szpilki i pomóż dzieciom chorym na raka

Para butów na wysokim obcasie, smartfon i trochę kreatywności. Tyle wystarczy, by pomóc dzieciom z Przylądka Nadziei. To właśnie dla nich odbędzie się tegoroczna akcja Moliera 2 z okazji ogólnopolskiego #DniaSzpilek.

18 września 2020

Polisa ubezpieczeniowa pomaga wojownikom z Przylądka Nadziei

Jazdę samochodem można połączyć z pomaganiem! Przewodikubezpieczeniowy.pl uruchomił właśnie Polisę Nadziei.  Wykupując OC możemy wesprzeć małych wojowników z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

1 września 2020

Rusza Kampania Złotej Wstążki!

Wrzesień jest miesiącem świadomości nowotworów dziecięcych. Dlatego w celu zwiększenia świadomości nowotworów dziecięcych w Polsce oraz pozyskania środków na leczenie dzieci, zaczynamy ogólnopolską Kampanię Złotej Wstążki.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!