Kupując książkę „Jem, piję, żyję, Co jeść aby nie chorować?” wspierasz dzieci chore na raka

29 stycznia 2020

Pani Tamara Chorążyczewska – współautorka książki „Jem, piję, żyję, Co jeść aby nie chorować?” przekazała nam świetne wieści – każda złotówka od sprzedanego egzemplarza wspiera leczenie dzieci chorych na raka, małych Pacjentów Przylądka Nadziei!

„Jem, piję, żyję, Co jeść aby nie chorować?” jest to pięknie ilustrowany i wydany poradnik żywieniowy dla tych, którzy zmagają z chorobą nowotworową, a także dla wszystkich, którzy chcą jej uniknąć.

Nie jest to zwykła książka żywieniowa – jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie. Poradnik jest wspaniały również z innego powodu – jego zakup wspiera leczenie dzieci chorych na raka! Książkę można zakupić w naszym przylądkowym sklepiku:

https://naratunek.org/sklep/

Dziękujemy Pani Tamarze Chorążyczewskiej oraz Pani Małgorzacie Szwed za pomoc, wsparcie oraz wielkie serca!

Pozostałe aktualności

25 lutego 2020

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

23 lutego 2020

Radio Nadzieja. Walentynki z Radiem Wrocław w Przylądku Nadziei

14 lutego zamieniliśmy Przylądek Nadziei w WIELKIE, walentynkowe studio radiowe! Przez cały dzień nadawało RADIO NADZIEJA, czyli Walentynki z Radiem Wrocław.

20 lutego 2020

Dziaramy&Pomagamy! Najlepsze studia tatuażu organizują wyjątkowe wydarzenie

TAKIEGO wydarzenia jeszcze nie było! Na pomoc dzieciakom chorym na raka z kliniki Przylądek Nadziei ruszają wszystkie NAJLEPSZE wrocławskie studia tatuażu!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!