Pomagam i wpłacam

Kupując książkę „Jem, piję, żyję, Co jeść aby nie chorować?” wspierasz dzieci chore na raka

29 stycznia 2020

Pani Tamara Chorążyczewska – współautorka książki „Jem, piję, żyję, Co jeść aby nie chorować?” przekazała nam świetne wieści – każda złotówka od sprzedanego egzemplarza wspiera leczenie dzieci chorych na raka, małych Pacjentów Przylądka Nadziei!

„Jem, piję, żyję, Co jeść aby nie chorować?” jest to pięknie ilustrowany i wydany poradnik żywieniowy dla tych, którzy zmagają z chorobą nowotworową, a także dla wszystkich, którzy chcą jej uniknąć.

Nie jest to zwykła książka żywieniowa – jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie. Poradnik jest wspaniały również z innego powodu – jego zakup wspiera leczenie dzieci chorych na raka! Książkę można zakupić w naszym przylądkowym sklepiku:

https://naratunek.org/sklep/

Dziękujemy Pani Tamarze Chorążyczewskiej oraz Pani Małgorzacie Szwed za pomoc, wsparcie oraz wielkie serca!

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam