Pomagam i wpłacam

Kupując książkę “Jem, piję, żyję, Co jeść aby nie chorować?” wspierasz dzieci chore na raka

29 stycznia 2020

Pani Tamara Chorążyczewska – współautorka książki “Jem, piję, żyję, Co jeść aby nie chorować?” przekazała nam świetne wieści – każda złotówka od sprzedanego egzemplarza wspiera leczenie dzieci chorych na raka, małych Pacjentów Przylądka Nadziei!

“Jem, piję, żyję, Co jeść aby nie chorować?” jest to pięknie ilustrowany i wydany poradnik żywieniowy dla tych, którzy zmagają z chorobą nowotworową, a także dla wszystkich, którzy chcą jej uniknąć.

Nie jest to zwykła książka żywieniowa – jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie. Poradnik jest wspaniały również z innego powodu – jego zakup wspiera leczenie dzieci chorych na raka! Książkę można zakupić w naszym przylądkowym sklepiku:

https://naratunek.org/sklep/

Dziękujemy Pani Tamarze Chorążyczewskiej oraz Pani Małgorzacie Szwed za pomoc, wsparcie oraz wielkie serca!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam