Pomagam i wpłacam

Kwesta na Bielanach już za nami

5 marca 2012

W miniony weekend nasi Wolontariusze kwestowali na rzecz budowy "Przylądka Nadziei" na terenie Parku Handlowego Bielany. Oprócz zbierania pieniędzy rozdawali także ulotki informujące o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz naszej fundacji. Wiele osób pytało o nasz numer KRS, o możliwość przekazywania 1% przez emerytów. Usłyszeliśmy również wiele miłych słów na temat naszej kampanii promocyjnej  z Martyną Wojciechowską, a także o tym, jak ważne jest dla mieszkańców Wrocławia wybudowanie nowej kliniki, w której leczone będą chore na raka dzieci.

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali pieniądze w trakcie kwesty i zachęcamy do wspierania naszych kolejnych akcji!

 

Ostatnie przygotowania …

… i juz po chwili wkraczamy do akcji:

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam