Pomagam i wpłacam

Kwesta w tanecznych rytmach

12 kwietnia 2011

Miniony weekend, 9-10 kwietnia, upłynął pod znakiem kwestowania na rzecz budowy Przylądka Nadziei. Ponownie gościł nas wrocławski Pasaż Grunwaldzki. Wolontariusze Fundacji wraz z prowadzącym, Krzysztofem Bieleckim, z zapałem  zachęcali do wspierania  działań naszej Fundacji. Nie zabrakło jak zwykle atrakcji. Na scenie wystąpiły zespoły taneczne, odbywały się także konkursy i zabawy dla najmłodszych.

Szczególne zainteresowanie wzbudziły pokazy tańca z różnych zakątków świata.           Zespół Ellorien zaprezentował tradycyjny taniec irlandzki, w rytmach flamenco zatańczyły dziewczęta z Pasa la Vida, a Projekt Fefo zabrał nas w podróż do spalonych słońcem regionów Afryki Zachodniej.

Na scenę zapraszano również dzieci, które chciały poćwiczyć układy choreograficzne wraz z zespołami.

Dzieci mogły też poczuć się jak prawdziwe gwiazdy rocka, a to za sprawą wspólnego występu z prowadzącym i zarazem wokalistą, Krzysztofem Bieleckim. 

 

 

 

Fotografie : Bartosz Konopnicki

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam