Pomagam i wpłacam

Mali Harley’owcy z wiatrem we włosach

15 lipca 2015

Zainwestował 20 złotych i pomógł dzieciom walczącym z rakiem. A przy okazji … wygrał Harley’a! Dziś pan Tomasz, który wziął udział w charytatywnej loterii, odebrał swoją nową ryczącą maszynę od organizatorów loterii czyli Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” i klubu motocyklowego H-DC Eleven. A potem pokazał ją maluchom, które leczą się w klinice przy ul. Bujwida.
Pan Tomasz po swoją wielką nagrodę – nowego Harley’a przyjechał aż z Olsztyna. Na przekazanie motoru czekali też mali pacjenci kliniki onkologii. Błyskawicznie ustawiła się kolejka chętnych do zrobienia sobie zdjęcia na motorze. Na taką fotografię skusił się też jeden z lekarzy z naszej kliniki – prof. Krzysztof Kałwak.
Pan Tomasz wygrał motor na wielkiej loterii zorganizowanej 3-4 lipca podczas motocyklowo-muzycznego festiwalu Eleven Bike Fest. Ten piękny, drogi i bardzo głośny motor przekazali na rzecz Fundacji organizatorzy motocyklowego zlotu – klub motocyklowy H-DC Eleven. Żeby wziąć udział w losowaniu, trzeba było kupić los o wartości 20 zł. Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup drobnego sprzętu medycznego do Przylądka Nadziei, najnowocześniejszej w Polsce kliniki dla dzieci chorych na raka, która powstaje we Wrocławiu przy ul. Borowskiej.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam