Pomagam i wpłacam

Mamy ponad 6 milionów z 1% podatku!

12 października 2018

Miło nam poinformować, że z 1% przekazanego na rzecz naszej Fundacji w 2018 roku udało się zebrać ponad 6 milionów złotych! Nasz dokładny wynik to 6 690 587,28 zł. Dzięki temu rezultatowi zajęliśmy 11. miejsce w Polsce wśród organizacji pożytku publicznego.

1% ma olbrzymie znaczenie

Dziękujemy za to, że pamiętacie o naszych dzieciach przy wypełnianiu swoich rozliczeń podatkowych. Niektórym może wydawać się, że 1% nie ma znaczenie, bo zazwyczaj jest to niewielka kwota. Na szczęście kolejny rok z rzędu udało nam się pokazać, że 1% to olbrzymia pomoc dla naszych podopiecznych.

Obecnie rozpoczynamy księgowanie wpłat na poszczególnych subkontach. Kwoty z 1% podatku powinny być widoczne na subkontach dzieci na początku listopada. Zachęcamy, aby podczas rozliczeń w 2019 roku również przekazać swój 1% naszej Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Zobacz, jak pomaga Twój 1 procent:

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam