Marketing z sercem! Uczestnicy konferencji I DESIGN pomagają dzieciom z Przylądka Nadziei

2 marca 2020

Przez dwa dni we Wrocławiu będzie można dowiedzieć się wszystkiego o skutecznym marketingu.  16 i 17 października (termin przeniesiony z kwietnia) trwać będzie konferencja I DESIGN. Organizatorzy postanowili, że i tym razem będą pomagać naszym Podopiecznym!

I DESIGN to czwarta edycja dwudniowej konferencji organizowanej przez koło naukowe Design Thinking Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która promuje skuteczne działania marketingowe. Prelegentami będą przedstawiciele branży kreatywnej, którzy opowiedzą o swojej ścieżce kariery oraz udzielą wskazówek dotyczących budowania własnej marki.

Tegoroczna edycja to kolejna odsłona wydarzenia skierowanego do wszystkich osób zainteresowanych tematami:

🔹Content marketing
🔹Storytelling
🔹Prawo w marketingu
🔹UX/UI
🔹CSR
🔹Project Management
🔹Grafika/Branding

Celem I DESIGN jest zachęcenie uczestników do nieszablonowego myślenia i tworzenia nowatorskich rozwiązań. Udział w konferencji pozwoli uczestnikom na zdobycie umiejętności pomocnych w zdobyciu pracy oraz w zakładaniu własnego przedsiębiorstwa.

Dochód ze sprzedaży biletów na wydarzenie zostanie przekazany na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Konferencja odbędzie się w dniach 16 – 17 października 2020r. w Centrum Rozwoju Zawodowego “Krzywy Komin” przy ul. Dubois 33-35a.

Strona internetowa I DESIGN:
https://www.idesign-wro.pl/

Facebook I DESIGN:
https://www.facebook.com/IDESIGNWro/

Instagram I DESIGN:
https://www.instagram.com/idesignwro/

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I POMAGANIA!

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!