Pomagam i wpłacam

Marketing z sercem! Uczestnicy konferencji I DESIGN pomagają dzieciom z Przylądka Nadziei

12 października 2020

Jak przez dwa dni dowiedzieć się wszystkiego o skutecznym marketingu?  16 i 17 października (termin przeniesiony z kwietnia) trwać będzie konferencja I DESIGN. W formacie online, jednak organizatorzy postanowili, że i tym razem będą pomagać naszym Podopiecznym!

I DESIGN to czwarta edycja dwudniowej konferencji organizowanej przez koło naukowe Design Thinking Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która promuje skuteczne działania marketingowe. Prelegentami będą przedstawiciele branży kreatywnej, którzy opowiedzą o swojej ścieżce kariery oraz udzielą wskazówek dotyczących budowania własnej marki.

Tegoroczna edycja to kolejna odsłona wydarzenia skierowanego do wszystkich osób zainteresowanych tematami:

🔹Content marketing
🔹Storytelling
🔹Prawo w marketingu
🔹UX/UI
🔹CSR
🔹Project Management
🔹Grafika/Branding

Celem I DESIGN jest zachęcenie uczestników do nieszablonowego myślenia i tworzenia nowatorskich rozwiązań. Udział w konferencji pozwoli uczestnikom na zdobycie umiejętności pomocnych w zdobyciu pracy oraz w zakładaniu własnego przedsiębiorstwa.

W tym roku konferencja jest dostępna dla darczyńców Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.  Trzy tysiące złotych – taką kwotę organizatorzy przekazali rok temu na leczenie dzieci z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei. W tym roku również będą pomagać naszym przylądkowym dzieciakom!

Konferencja odbędzie się w dniach 16 – 17 października 2020 w formacie online.

Strona internetowa I DESIGN:
https://www.idesign-wro.pl/

Facebook I DESIGN:
https://www.facebook.com/IDESIGNWro/

Instagram I DESIGN:
https://www.instagram.com/idesignwro/

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I POMAGANIA!

Pozostałe aktualności

16 października 2020

Retromaniacy znów pomagają walczyć z rakiem

Miłośnicy mody i wzornictwa ubiegłych dekad nie tylko kochają vintage, ale również pomaganie! Pokazali to podczas #DniaSzpilek, kiedy dla dzieciaków z Przylądka Nadziei zakładali obcasy w starym stylu. Dziś nie zwalniają i ponownie pomagają naszym dzieciakom podczas Retro Festiwal Kraków.

15 października 2020

To będzie mecz nad mecze! Weterani FC Barcelona kontra Przyjaciele Przylądka Nadziei

Właśnie się dowiedzieliśmy, że BĘDZIE POWTÓRKA! Zaproszenie naszych Przyjaciół z Orli Wąsosz zostało przyjęte! W sierpniu przyszłego roku Przyjaciele Przylądka Nadziei ZNOWU zagrają z weteranami FC Barcelona!

15 października 2020

RakReaton – osiągnęliśmy milion kilometrów!

Prawie 7 200 osób z całej Polski zaangażowało się w wyzwanie sportowe i przez 40 dni pokonało MILION kilometrów dla dzieci chorych na raka. Rekordzista przebył aż 6300 km na rowerze! To właśnie dzięki nim 100 tysięcy złotych trafi na leczenie dzieci w Przylądku Nadziei.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!