Pomagam i wpłacam

Marketing z sercem! Uczestnicy konferencji I DESIGN pomagają dzieciom z Przylądka Nadziei

12 października 2020

Jak przez dwa dni dowiedzieć się wszystkiego o skutecznym marketingu?  16 i 17 października (termin przeniesiony z kwietnia) trwać będzie konferencja I DESIGN. W formacie online, jednak organizatorzy postanowili, że i tym razem będą pomagać naszym Podopiecznym!

I DESIGN to czwarta edycja dwudniowej konferencji organizowanej przez koło naukowe Design Thinking Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która promuje skuteczne działania marketingowe. Prelegentami będą przedstawiciele branży kreatywnej, którzy opowiedzą o swojej ścieżce kariery oraz udzielą wskazówek dotyczących budowania własnej marki.

Tegoroczna edycja to kolejna odsłona wydarzenia skierowanego do wszystkich osób zainteresowanych tematami:

🔹Content marketing
🔹Storytelling
🔹Prawo w marketingu
🔹UX/UI
🔹CSR
🔹Project Management
🔹Grafika/Branding

Celem I DESIGN jest zachęcenie uczestników do nieszablonowego myślenia i tworzenia nowatorskich rozwiązań. Udział w konferencji pozwoli uczestnikom na zdobycie umiejętności pomocnych w zdobyciu pracy oraz w zakładaniu własnego przedsiębiorstwa.

W tym roku konferencja jest dostępna dla darczyńców Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.  Trzy tysiące złotych – taką kwotę organizatorzy przekazali rok temu na leczenie dzieci z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei. W tym roku również będą pomagać naszym przylądkowym dzieciakom!

Konferencja odbędzie się w dniach 16 – 17 października 2020 w formacie online.

Strona internetowa I DESIGN:
https://www.idesign-wro.pl/

Facebook I DESIGN:
https://www.facebook.com/IDESIGNWro/

Instagram I DESIGN:
https://www.instagram.com/idesignwro/

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I POMAGANIA!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam