Pomagam i wpłacam

Martyna Wojciechowska Gwiazdą Dobroczynności!

22 stycznia 2013

19 stycznia podczas Balu Charytatywnego Gwiazdy Dobroczynności w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie po raz czwarty przyznano statuetki Gwiazd Dobroczynności. Wśród laureatów znalazły się takie osobistości jak Jan Nowicki, Magdalena Różdżka, Agnieszka Cegielska, a także Honorowa Ambasadorka budowy ,,Przylądka Nadziei" – Martyna Wojciechowska.

Kapituła wyróżniła jej pomoc podopiecznym fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", wkład w propagowanie idei budowy nowej kliniki onkologicznej i uhonorowała tytułem Gwiazdy Dobroczynności w kategorii ,,Zaangażowanie w program społeczny".

Gratulujemy!

Pozostałe aktualności

8 marca 2023

Komunikat Zespołu Centrum Konsultacyjnego „OnkoMocni”

Pragniemy poinformować, iż centrum konsultacyjne OnkoMocni nie jest regularnie funkcjonującą jednostką jak oddziały hematologii czy szpital dzienny.

15 lutego 2023

Rusza Ogólnopolski Program Grantowy dla onkologii dziecięcej

Rozwój onkologii dziecięcej jest szansą dla małych pacjentów na jeszcze skuteczniejszą diagnozę i leczenie. Zależny jest od wykwalifikowanej kadry medycznej, postępów w badaniach naukowych i niezbędnych na ten cel nakładów finansowych. Dlatego w Światowym Dniu Świadomości Chorób Nowotworowych Dzieci i Młodzieży inaugurujemy Ogólnopolski Program Grantowy przygotowany we współpracy merytorycznej z Polskim Towarzystwem Onkologii i Hematologii … Continued

14 lutego 2023

Ważne rozmowy o onkologii dziecięcej

15 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Świadomości Nowotworów Dziecięcych. Z tej okazji zachęcamy do wysłuchania cyklu rozmów na temat onkologii dziecięcej. Już jutro 15.02 o godz.18.00 na www.oli-onko.pl będzie można posłuchać rozmów o wyzwaniach onkologii pediatrycznej w Polsce. Prowadząca Aleksandra Rudnicka w rozmowie z ekspertami i przedstawicielami organizacji pacjentów: prezes naszej Fundacji Anną Apel, redaktor prowadzącą … Continued

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku