Pomagam i wpłacam

Martyna Wojciechowska w Przylądku Nadziei

21 listopada 2017

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Były łzy wzruszenia, niezwykle intymne i ważne rozmowy z mamami naszych podopiecznych i szalone wygłupy z małymi pacjentami Przylądka Nadziei – takie emocje towarzyszyły nam na każdym kroku, gdy klinikę odwiedziła Martyna Wojciechowska. To były piękne dwa dni, które dla wszystkich okazały się potężnym zastrzykiem dobrej energii i nadziei!
Martyna Wojciechowska stara się wykorzystać każdą okazję, żeby spotkać się z małymi pacjentami Przylądka Nadziei.Cała klinika, gdy dowiedziała się, że w odwiedziny przyjeżdża Martyna, ruszyła do przygotowań. Maluchy szykowały prezenty dla swojej idolki, żeby pokazać jej, jak ważna jest jej obecność. Podróżniczka przywiozła dla każdego pacjenta książeczkę swojego autorstwa i wielkiego pluszowego miśka.

Owocne odwiedziny

Wizyta Martyny Wojciechowskiej w klinice była też okazją do nagrania spotu reklamowego, który będzie promował Fundację w okresie przekazywania 1% podatku. W tym roku Martyna w spocie będzie mówić o mamach dzieci chorych na nowotwory, które są bohaterkami podobnymi do tych, które podróżniczka spotyka na krańcach świata.
 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam