Pomagam i wpłacam

Maszyny do czynienia dobra podbijają Wrocław

20 sierpnia 2020

Są samoobsługowe, ekspresowe i bezpieczne. We Wrocławiu pojawiły się dwa DOBROMATY. To  maszyny do czynienia dobra, dzięki którym bardzo łatwo i szybko możemy wesprzeć dzieci chore na raka.

Dobromaty działają podobnie jak automaty do kawy. Wystarczy wybrać kwotę (5, 10, 20 lub 50 zł) i zbliżyć kartę do terminala. W ciągu kilku sekund przekazujemy datek na rzecz podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

– Maszyny to odpowiedź Fundacji na pandemiczną rzeczywistość, kiedy mamy ograniczone możliwości kwestowania i organizacji wydarzeń – mówi Klaudia Smolarska z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. – Dzięki tym urządzeniom nasi Przyjaciele wciąż mają szansę pomagać i to szybko i w pełni bezpiecznie.

Pomysł na zbudowanie takich maszyn podsunął Robert Marciniak ze Zbiórki od Serca. To również on jest odpowiedzialny za wykonanie tych cudownych urządzeń!

We Wrocławiu pojawiły się dwa Dobromaty. Jeden z nich na stałe zagościł w Centrum Handlowym Magnolia Park tuż przy wejściu od strony Decathlonu. Drugi jest mobilny i będzie wędrował po całym mieście (i nie tylko). Pojawi się wszędzie tam, gdzie ktoś go zaprosi. Odwiedzi lokale usługowe, biurowce czy imprezy. Swoją podróż zaczyna u naszych Przyjaciół z salonu tatuażu 71 Ink Tatoo przy pl. Powstańców Śląskich, ale nie zabawi tu na długo, bo już ustawia się kolejka zainteresowanych

Jeśli chcesz, napisz do nas i zaproś go do siebie!

 

Pozostałe aktualności

19 września 2020

Załóż szpilki i pomóż dzieciom chorym na raka

Para butów na wysokim obcasie, smartfon i trochę kreatywności. Tyle wystarczy, by pomóc dzieciom z Przylądka Nadziei. To właśnie dla nich odbędzie się tegoroczna akcja Moliera 2 z okazji ogólnopolskiego #DniaSzpilek.

18 września 2020

Polisa ubezpieczeniowa pomaga wojownikom z Przylądka Nadziei

Jazdę samochodem można połączyć z pomaganiem! Przewodikubezpieczeniowy.pl uruchomił właśnie Polisę Nadziei.  Wykupując OC możemy wesprzeć małych wojowników z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

1 września 2020

Rusza Kampania Złotej Wstążki!

Wrzesień jest miesiącem świadomości nowotworów dziecięcych. Dlatego w celu zwiększenia świadomości nowotworów dziecięcych w Polsce oraz pozyskania środków na leczenie dzieci, zaczynamy ogólnopolską Kampanię Złotej Wstążki.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!