Pomagam i wpłacam

Maszyny do czynienia dobra podbijają Wrocław

20 sierpnia 2020

Są samoobsługowe, ekspresowe i bezpieczne. We Wrocławiu pojawiły się dwa DOBROMATY. To  maszyny do czynienia dobra, dzięki którym bardzo łatwo i szybko możemy wesprzeć dzieci chore na raka.

Dobromaty działają podobnie jak automaty do kawy. Wystarczy wybrać kwotę (5, 10, 20 lub 50 zł) i zbliżyć kartę do terminala. W ciągu kilku sekund przekazujemy datek na rzecz podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

– Maszyny to odpowiedź Fundacji na pandemiczną rzeczywistość, kiedy mamy ograniczone możliwości kwestowania i organizacji wydarzeń – mówi Klaudia Smolarska z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. – Dzięki tym urządzeniom nasi Przyjaciele wciąż mają szansę pomagać i to szybko i w pełni bezpiecznie.

Pomysł na zbudowanie takich maszyn podsunął Robert Marciniak ze Zbiórki od Serca. To również on jest odpowiedzialny za wykonanie tych cudownych urządzeń!

We Wrocławiu pojawiły się dwa Dobromaty. Jeden z nich na stałe zagościł w Centrum Handlowym Magnolia Park tuż przy wejściu od strony Decathlonu. Drugi jest mobilny i będzie wędrował po całym mieście (i nie tylko). Pojawi się wszędzie tam, gdzie ktoś go zaprosi. Odwiedzi lokale usługowe, biurowce czy imprezy. Swoją podróż zaczyna u naszych Przyjaciół z salonu tatuażu 71 Ink Tatoo przy pl. Powstańców Śląskich, ale nie zabawi tu na długo, bo już ustawia się kolejka zainteresowanych

Jeśli chcesz, napisz do nas i zaproś go do siebie!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam