Pomagam i wpłacam

Medale na IV Onkoigrzyskach rozdane!

6 czerwca 2011

W upalną sobotę, na wrocławskim stadionie lekkoatletycznym Stadionu Olimpijskiego, odbyły się IV już Onkoigrzyska dla Dzieci i Młodzieży.

Zawodnicy z Polski i Czech walczyli o medale w pływaniu, lekkiej atletyce, piłce nożnej oraz tenisie stołowym i badmintonie. Mimo panującego upału, młodzi sportowcy dali z siebie wszystko i z wielkim zacięciem walczyli o miejsca na podium :).

Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje. Był mini park linowy, rzut do tarczy z Myszką Miki, dmuchana zjeżdżalnia, a także przygotowane przez wojsko pyszności.

Oto nasza fotorelacja z imprezy:

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam