Pomagam i wpłacam

Medale na IV Onkoigrzyskach rozdane!

6 czerwca 2011

W upalną sobotę, na wrocławskim stadionie lekkoatletycznym Stadionu Olimpijskiego, odbyły się IV już Onkoigrzyska dla Dzieci i Młodzieży.

Zawodnicy z Polski i Czech walczyli o medale w pływaniu, lekkiej atletyce, piłce nożnej oraz tenisie stołowym i badmintonie. Mimo panującego upału, młodzi sportowcy dali z siebie wszystko i z wielkim zacięciem walczyli o miejsca na podium :).

Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje. Był mini park linowy, rzut do tarczy z Myszką Miki, dmuchana zjeżdżalnia, a także przygotowane przez wojsko pyszności.

Oto nasza fotorelacja z imprezy:

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam