Pomagam i wpłacam

Mikołaj z Mercedesem!

6 grudnia 2011

Do dzieci z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu św. Mikołaj przyszedł nieco wcześniej. Już 5. grudnia bowiem w bibliotece szpitalnej przy ul. Bujwida dla małych pacjentów zorganizowana została zabawa pt. ,,W poszukiwaniu św. Mikołaja”.

Sponsor oraz pomysłodawca całego wydarzenia, firma Mirosław Wróbel Sp. z o.o. – Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, zapewnił dzieciom całe mnóstwo atrakcji. Na tłumnie zebranych małych pacjentów czekała świta św. Mikołaja, czyli Śnieżynki, Niedźwiadki, Elfy oraz inni pomocnicy, którzy nie pozwolili maluchom nudzić się ani przez chwilę. Wspólne tańce, wyliczanki, a także zbiorowe pisanie najdłuższego listu do św. Mikołaja to tylko niektóre z atrakcji, jakie na początek ekipa świąteczna zapewniła najmłodszym. Dla tych, którym zabawy ciągle było mało, Tygrysek miał w zanadrzu kolejne niespodzianki.  Mali pacjenci wraz z rodzicami brali udział w konkursie hula-hop, uczyli się piosenki do św. Mikołaja, a dzięki kilkudziesięciu metrom papieru toaletowego, mogli się przez chwilę poczuć jak prawdziwe egipskie mumie.
Na koniec wszyscy dzielni uczestnicy zabaw otrzymali piękne paczki mikołajkowe pełne słodkości, które w imieniu  przedsiębiorstwa Mirosław Wróbel Sp. z o.o. oraz oczywiście św. Mikołaja,  przywiózł dzieciom Prezes Zarządu Firmy, pan Michał Łuczak.

"To najweselsze Mikołajki od kilku dobrych lat – przyznaje pani Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes fundacji. Imprezy takie jak ta pozwalają naszym podopiecznym choć na chwilę zapomnieć o trudach szpitalnego życia, dlatego staramy się organizować je jak najczęściej".

Dziękujemy firmie Cramer Art za chwile radości, które dostarczyli naszym podopiecznym!
 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam