Pomagam i wpłacam

Mikołaje pobiegną dla naszych dzieci

23 listopada 2018

10 kilometrów trasy oraz tysiące biegaczy w czerwonych czapkach, którzy mają jeden, wyjątkowy cel – pomoc potrzebującym. Już po raz 6. we Wrocławiu i Warszawie odbędzie się Bieg Mikołajów.

Bieg odbędzie się w niedzielę 2 grudnia 2018 roku na Stadionie Olimpijskim. Głównym celem Biegu Mikołajów jest pomoc poprzez aktywność fizyczną.

Zapraszamy do udziału

Każdy przebiegnięty kilometr to złotówka na cele charytatywne, które różnią się w zależności od miasta. Szósta edycja wrocławskiego biegu odbędzie się po raz pierwszy na wspaniałych terenach Akademii Wychowania Fizycznego, podczas którego dorośli zawodnicy będą mieli do przebiegnięcia trasę o długości 10km. Przebiegnięte kilometry wspomogą Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Aby wziąć udział w tegorocznej edycji Biegu Mikołajów, wystarczy zarejestrować się na stronie biegu.

 

By każdy mógł się poczuć Mikołajem nie tylko w sercu, ale i na ciele, uczestnikom biegu zostaną rozdane czapki samego św. Mikołaja, a w ramach dodatkowej osłody każdy otrzyma świąteczny worek pełen tajemniczych niespodzianek. Uśmiechu doda również pamiątkowy medal, który czeka na każdego biegacza.

Dzieci biegają dla dzieci

Najważniejszą tegoroczną zmianą  jest Mikołajowy Festiwal Biegowy Dzieci i Młodzieży „Dzieci biegają dla dzieci”, który podczas VI edycji odbędzie się we wszystkich miastach Biegu Mikołajów z jeszcze większymi atrakcjami. Do festiwalu zapisane mogą zostać dzieci w czterech klasyfikacjach biegowych – od Biegu Maluszków, w którym dzieci do 7 lat będą miały do przebiegnięcia 100 metrową trasę, po 2.5 kilometrowy bieg dla młodzieży w wieku od 13 do 16 lat.

Organizatorzy zapewniają również szereg atrakcji pozabiegowych dla najmłodszych, aby ich rodzice również mogli wspomóc cel wydarzenia poprzez udział w Biegu Mikołajów. W związku z brakiem dofinansowania biegu w tym roku, koszt pakietu startowego dla najmłodszych, na który składa się: medal, czapka mikołaja, numer startowy oraz posiłek wynosi 30zł.

Więcej informacji o Biegu Mikołajów na stronie internetowej: www.biegmikolajow.org.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam