Mikołajki

9 grudnia 2013

    6 grudnia jak co roku małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu odwiedził prawdziwy Mikołaj.

    Nie był jednak sam – towarzyszyła mu cała świta pomocników: Śnieżynek, Elfów i Skrzatów, które przeniosły dzieci w krainę baśni. A wszystko za sprawą firmy Mirosław Wróbel Mercedes Benz, która kolejny już raz zorganizowała zabawę mikołajkową dla podopiecznych fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotwotworową".

    Na małych pacjentów od samego początku czekało mnóstwo atrakcji: wspólne śpiewanie, zabawy, konkursy z nagrodami oraz pisanie najdłuższego listu do św. Mikołaja. Mali pacjenci mieli też szansę własnoręcznie udekorować świąteczne pierniczki, na chętnych czekało stoisko do malowania buziek, a każdy, kto po harcach nieco zgłodniał, mógł posilić się smakołykami.

 

                Każde dziecko oczywiście otrzymało na koniec prezent od Mikołaja, który odwiedził na oddziałach także te maluchy, które nie mogły uczestniczyć w zabawie. Mikołajowi oraz firmie Mirosław Wróbel Mercedes Benz serdecznie dziękujemy!

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM