Pomagam i wpłacam

Mikołajki

9 grudnia 2013

    6 grudnia jak co roku małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu odwiedził prawdziwy Mikołaj.

    Nie był jednak sam – towarzyszyła mu cała świta pomocników: Śnieżynek, Elfów i Skrzatów, które przeniosły dzieci w krainę baśni. A wszystko za sprawą firmy Mirosław Wróbel Mercedes Benz, która kolejny już raz zorganizowała zabawę mikołajkową dla podopiecznych fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotwotworową".

    Na małych pacjentów od samego początku czekało mnóstwo atrakcji: wspólne śpiewanie, zabawy, konkursy z nagrodami oraz pisanie najdłuższego listu do św. Mikołaja. Mali pacjenci mieli też szansę własnoręcznie udekorować świąteczne pierniczki, na chętnych czekało stoisko do malowania buziek, a każdy, kto po harcach nieco zgłodniał, mógł posilić się smakołykami.

 

                Każde dziecko oczywiście otrzymało na koniec prezent od Mikołaja, który odwiedził na oddziałach także te maluchy, które nie mogły uczestniczyć w zabawie. Mikołajowi oraz firmie Mirosław Wróbel Mercedes Benz serdecznie dziękujemy!

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam