Mikołajki

9 grudnia 2013

    6 grudnia jak co roku małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu odwiedził prawdziwy Mikołaj.

    Nie był jednak sam – towarzyszyła mu cała świta pomocników: Śnieżynek, Elfów i Skrzatów, które przeniosły dzieci w krainę baśni. A wszystko za sprawą firmy Mirosław Wróbel Mercedes Benz, która kolejny już raz zorganizowała zabawę mikołajkową dla podopiecznych fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotwotworową".

    Na małych pacjentów od samego początku czekało mnóstwo atrakcji: wspólne śpiewanie, zabawy, konkursy z nagrodami oraz pisanie najdłuższego listu do św. Mikołaja. Mali pacjenci mieli też szansę własnoręcznie udekorować świąteczne pierniczki, na chętnych czekało stoisko do malowania buziek, a każdy, kto po harcach nieco zgłodniał, mógł posilić się smakołykami.

 

                Każde dziecko oczywiście otrzymało na koniec prezent od Mikołaja, który odwiedził na oddziałach także te maluchy, które nie mogły uczestniczyć w zabawie. Mikołajowi oraz firmie Mirosław Wróbel Mercedes Benz serdecznie dziękujemy!

 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!