Pomagam i wpłacam

Mikołajki

9 grudnia 2013

    6 grudnia jak co roku małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu odwiedził prawdziwy Mikołaj.

    Nie był jednak sam – towarzyszyła mu cała świta pomocników: Śnieżynek, Elfów i Skrzatów, które przeniosły dzieci w krainę baśni. A wszystko za sprawą firmy Mirosław Wróbel Mercedes Benz, która kolejny już raz zorganizowała zabawę mikołajkową dla podopiecznych fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotwotworową".

    Na małych pacjentów od samego początku czekało mnóstwo atrakcji: wspólne śpiewanie, zabawy, konkursy z nagrodami oraz pisanie najdłuższego listu do św. Mikołaja. Mali pacjenci mieli też szansę własnoręcznie udekorować świąteczne pierniczki, na chętnych czekało stoisko do malowania buziek, a każdy, kto po harcach nieco zgłodniał, mógł posilić się smakołykami.

 

                Każde dziecko oczywiście otrzymało na koniec prezent od Mikołaja, który odwiedził na oddziałach także te maluchy, które nie mogły uczestniczyć w zabawie. Mikołajowi oraz firmie Mirosław Wróbel Mercedes Benz serdecznie dziękujemy!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam