Miły prezent:)

17 kwietnia 2015

 

Jest nam bardzo miło poinformować, że otrzymaliśmy wyjątkowy prezent w postaci e-booka z bajkami dla dzieci od firmy z Wrocławia – „EACTIVE wiemy jak

Przekazanie e-booka związane jest z ogólnopolską akcją o charakterze charytatywnym przygotowaną przez „EACTIVE wiemy jak”. Firma zorganizowała konkurs na napisanie bajek dla dzieci „Zostań Bajkowym Bohaterem” i z nadesłanych prac wybrała 20 najlepszych. Bajki laureatów wydane zostały w specjalnym e-booku – bardzo cieszymy się, że jesteśmy jedną z wybranych fundacji, które otrzymały przydatną książkę elektroniczną 🙂 Z bajek będą korzystać nasi podopieczni.

E-book jest zapisany w formacie PDF, zatem jest łatwy do odczytu na każdym czytniku. Informacja  o  wynikach konkursu znajduje się TUTAJ

 

Dziękujemy za prezent:)

 

 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!