Pomagam i wpłacam

Miły prezent:)

17 kwietnia 2015

 

Jest nam bardzo miło poinformować, że otrzymaliśmy wyjątkowy prezent w postaci e-booka z bajkami dla dzieci od firmy z Wrocławia – „EACTIVE wiemy jak

Przekazanie e-booka związane jest z ogólnopolską akcją o charakterze charytatywnym przygotowaną przez „EACTIVE wiemy jak”. Firma zorganizowała konkurs na napisanie bajek dla dzieci „Zostań Bajkowym Bohaterem” i z nadesłanych prac wybrała 20 najlepszych. Bajki laureatów wydane zostały w specjalnym e-booku – bardzo cieszymy się, że jesteśmy jedną z wybranych fundacji, które otrzymały przydatną książkę elektroniczną 🙂 Z bajek będą korzystać nasi podopieczni.

E-book jest zapisany w formacie PDF, zatem jest łatwy do odczytu na każdym czytniku. Informacja  o  wynikach konkursu znajduje się TUTAJ

 

Dziękujemy za prezent:)

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam