Miły prezent:)

17 kwietnia 2015

 

Jest nam bardzo miło poinformować, że otrzymaliśmy wyjątkowy prezent w postaci e-booka z bajkami dla dzieci od firmy z Wrocławia – „EACTIVE wiemy jak

Przekazanie e-booka związane jest z ogólnopolską akcją o charakterze charytatywnym przygotowaną przez „EACTIVE wiemy jak”. Firma zorganizowała konkurs na napisanie bajek dla dzieci „Zostań Bajkowym Bohaterem” i z nadesłanych prac wybrała 20 najlepszych. Bajki laureatów wydane zostały w specjalnym e-booku – bardzo cieszymy się, że jesteśmy jedną z wybranych fundacji, które otrzymały przydatną książkę elektroniczną 🙂 Z bajek będą korzystać nasi podopieczni.

E-book jest zapisany w formacie PDF, zatem jest łatwy do odczytu na każdym czytniku. Informacja  o  wynikach konkursu znajduje się TUTAJ

 

Dziękujemy za prezent:)

 

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM