Pomagam i wpłacam

Misie pełne dobrych życzeń

2 grudnia 2015

Są mięciutkie i puchate. Potrafią otrzeć niejedną dziecięcą łzę. A często są też powiernikami najważniejszych tajemnic. O kim mowa? O pluszowych misiach, które 25 listopada obchodzą swoje święto! W tym roku po raz pierwszy świętowały z małymi pacjentami Przylądka Nadziei.
Pomysł mieliśmy prosty – na dwa tygodnie przed wielkim świętem Pluszowego Misia poprosiliśmy naszych Przyjaciół i Darczyńców o przesłanie do Fundacji pluszaków. Przez cały ten czas drzwi od naszego biura niemal się nie zamykały. I staliśmy się pluszowym centrum Wrocławia. Łącznie przyjechało do nas ponad 200 miśków z całej Polski. W końcu przyszedł wielki dzień. Wszystkie pluszaki zostały odpowiednio wysterylizowane, zapakowane i ruszyliśmy na szpitalne korytarze. Śmiechu i radości było co niemiara, bo przy wręczaniu dzieciom przytulanek Agnieszce Aleksandrowicz, prezes Fundacji, towarzyszyła małym pacjentom ogromna Misia.
Zobaczcie relację z tego niezwykłego wydarzenia!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam