Pomagam i wpłacam

Misie szumią dla najmłodszych pacjentów Przylądka Nadziei

4 czerwca 2018

Pamiętacie naszą wielką prezentową akcję przed 1 czerwca? Tak, tak – zamiast Dnia Dziecka zrobiliśmy cały TYYYYYDZIEŃ DZIECKA. W tym czasie do naszego biura przyszło około 150 naszych dzielnych podopiecznych, a każdy z nich wyszedł z ogromną torbą wymarzonych prezentów. Było mnóstwo radości, uśmiechów, a często i niedowierzania, że paczki są aż tak duuuże!
Ale mamy i wśród naszych podopiecznych takie maluszki, dla których puzzle, klocki, książeczki, piłki i lalki, a nawet pluszaki to prezenty, którymi będą mogły się bawić za wiele, wiele miesięcy. Bo są po prostu za małe. Bo tak – choroba nie wybiera i wśród pacjentów Przylądka Nadziei są również kilkutygodniowe i kilkumiesięczne niemowlęta. I właśnie z myślą o nich prezenty zawsze szykuje marka Whisbear. Szumiące Misie przyjeżdżają do nas na każdą prezentową okazję i wędrują prosto do maleńkich rączek. Dzięki nim maluszki śpią spokojnie, a ich kochające mamy mogą być pewne, że żaden niespodziewany hałas nie obudzi ich dzieci. Jagódka, Mikołajek i inni najmłodsi pacjenci kliniki już od Dnia Dziecka testują te niezwykłe pluszaki!
Dziękujemy ogromnie! Bo w takim miejscu, jak szpital onkologii dziecięcej, każda chwila spokoju i wyciszenia jest szczególnie ważna!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam