Pomagam i wpłacam

Miss Polonia i Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny – zebraliśmy 8,5 tysiąca złotych na leczenie dzieci z Przylądka Nadziei!

8 maja 2019

Wyjątkowe miejsce, niesamowici ludzie i cudowny cel – tak można określić Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny, który odbył się w piątek 26 kwietnia w Świeradowie Zdroju na rzecz małych pacjentów Przylądka Nadziei . Dzięki ludziom o wielkich sercach udało nam się zebrać 8,5 tysiąca złotych, które pomogą  dzieciom z kliniki wrócić do zdrowia! 

Mieliśmy przyjemność być gośćmi Wielkiego Balu Charytatywnego, który miał miejsce w magicznym Hotelu Buczyński w Świeradowie Zdroju.  W tym niezwykłym balu, obok najpiękniejszych Dolnoślązaczek, uczestniczyli znakomici goście z całego województwa,  którzy zechcieli w ten sposób pomóc dzieciom chorym na raka z kliniki Przylądek Nadziei!

Wielki Bal Charytatywny rozpoczęła uroczysta kolacja, której towarzyszyła klimatyczna muzyka. Najważniejszym punktem wydarzenia była licytacja unikatowych przedmiotów przekazanych przez polskich artystów i instytucje kultury.  Najbardziej wyczekiwanym przedmiotem licytacji była koszulka z autografami zawodników Śląska Wrocław oraz gitara, którą podarował Hard Rock Cafe. Cały dochód z wejściówek, loterii fantowej, licytacji i datków pomoże naszym małym podopiecznym w powrocie do zdrowia. 

 

 

 

 

Z całego serca dziękujemy organizatorom Wielkiego Dolnośląskiego Balu Charytatywnego za wsparcie i ogromną pomoc dzieciom:

Dziękujemy również patronom z Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Miasto Świeradów-Zdrój, Radio Eska sponsorom: Kinga Pienińska – Woda, która Pomaga • Augusto Limaro • Bracia Pietruszka • BioOleo Cosmetics • M&J • Cuda Wianki • Warzywa Owoce Morzecki • Huta Szkła Kryształowego JULIA • Purles • Hotele i Ośrodki Interferie • Herbata Richmont • Klub Segafredo • Nestle Profesjonaliści od kuchni • SIM

A przede wszystkim finalistkom konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, w którym już można głosować na Miss Publiczności!

Pozostałe aktualności

1 czerwca 2020

Dzień Dziecka w Przylądku i… pod Przylądkiem!

Nie ma rzeczy niemożliwych‼ Choć ze względów bezpieczeństwa do kliniki Przylądek Nadziei wchodzić nie wolno, to i tak Dzień Dziecka udał się ZNAKOMICIE! Czerwone Noski postanowiły za wszelką cenę spotkać się dziś z dziećmi, żeby złożyć życzenia. I wymyśliły!

25 maja 2020

XIII Onkoigrzyska dla Dzieci i Młodzieży tym razem online!

Bieg rodzinny, rzut piłeczką palantową, skok w dal - pamiętacie zeszłoroczne Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży? Radości, zabawy i pozytywnych emocji było co nie miara i kibiców głośne brawa! W tym roku czekają nas Onkoigrzyska, ale w nieco innej formie, bo... wirtualnej!

25 maja 2020

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka!

Dzieci chore na raka 1 czerwca też obchodzą Dzień Dziecka! Pamiętajmy tego dnia o najmłodszych, którzy na co dzień mierzą się z tą podstępną chorobą. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam