Pomagam i wpłacam

Miss Studentek u naszych pacjentów

22 lutego 2011

W  poniedziałek 21 lutego, pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, spotkała nie lada przyjemność. Odwiedziła ich Miss Studentek 2009, Dorota Korczak, która przyniosła w prezencie ogromną torbę pluszaków. Spotkanie to było związane z ogólnopolskim programem „Mam haka na raka” ( www.mamhakanaraka.pl ), promującym profilaktykę nowotworową wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Miss Studentek została zaproszona przez Team  XII z  Liceum Ogólnokształcącego nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu.

Jak widać na zdjęciach, pacjenci byli zachwyceni prezentami i chętnie pozowali do wspólnych zdjęć.

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam