Pomagam i wpłacam

MISTRZOWIE przechodzenia gier komputerowych po raz kolejny pomagają dzieciom chorym na raka!

3 marca 2021

Kiedy na horyzoncie pojawiają się: hoxi, Mr. Mary, PokerFacowaty, Kaadzik i dexterw, już się cieszymy, bo wiadomo, że BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.

I będzie, bo ekipa Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie – #GSPS ogłosiła, że najbliższy  maraton speedrunów będzie zorganizowany na rzecz dzieci z  kliniki Przylądek Nadziei.

#GSPS to prawdopodobnie pierwsze w Polsce charytatywne wydarzenie speedruningowe, wzorowane na takich eventach jak AGDQ czy ESA. Czym jest speedrunning? To przechodzenie gier jak najszybciej – speedrunerzy prześcigają się w uzyskiwaniu jak najlepszego czasu w ukończeniu danej gry.

Gramy Szybko Pomagamy Skutecznie Dzieciom 2021 wystartuje 4 marca i przez cztery dni MISTRZOWIE przechodzenia gier komputerowych na czas będą mierzyć się  ze sobą i  z czasem, bijąc nie jeden rekord!

A wszystko będzie można obejrzeć na żywo w internecie. Trzymając kciuki i pomagając naszym dzieciom w walce z ich przeciwnikiem. O zdrowie.

Wszystkie informacje znajdziecie u naszych Przyjaciół:
👉 Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie – #GSPS

👉 www.gsps.pl

Kochani, dziękujemy z całego serca! Całej ekipie organizatorów, wszystkim uczestnikom, widzom i wolontariuszom, którzy ruszają na pomoc dzieciom z Przylądka!

Trzymamy kciuki i już szykujemy się na WSPANIAŁE emocje! Niech posypią się highscory. Do zobaczenia!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam