Pomagam i wpłacam

MISTRZOWIE przechodzenia gier komputerowych po raz kolejny pomagają dzieciom chorym na raka!

3 marca 2021

Kiedy na horyzoncie pojawiają się: hoxi, Mr. Mary, PokerFacowaty, Kaadzik i dexterw, już się cieszymy, bo wiadomo, że BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.

I będzie, bo ekipa Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie – #GSPS ogłosiła, że najbliższy  maraton speedrunów będzie zorganizowany na rzecz dzieci z  kliniki Przylądek Nadziei.

#GSPS to prawdopodobnie pierwsze w Polsce charytatywne wydarzenie speedruningowe, wzorowane na takich eventach jak AGDQ czy ESA. Czym jest speedrunning? To przechodzenie gier jak najszybciej – speedrunerzy prześcigają się w uzyskiwaniu jak najlepszego czasu w ukończeniu danej gry.

Gramy Szybko Pomagamy Skutecznie Dzieciom 2021 wystartuje 4 marca i przez cztery dni MISTRZOWIE przechodzenia gier komputerowych na czas będą mierzyć się  ze sobą i  z czasem, bijąc nie jeden rekord!

A wszystko będzie można obejrzeć na żywo w internecie. Trzymając kciuki i pomagając naszym dzieciom w walce z ich przeciwnikiem. O zdrowie.

Wszystkie informacje znajdziecie u naszych Przyjaciół:
👉 Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie – #GSPS

👉 www.gsps.pl

Kochani, dziękujemy z całego serca! Całej ekipie organizatorów, wszystkim uczestnikom, widzom i wolontariuszom, którzy ruszają na pomoc dzieciom z Przylądka!

Trzymamy kciuki i już szykujemy się na WSPANIAŁE emocje! Niech posypią się highscory. Do zobaczenia!

Pozostałe aktualności

13 kwietnia 2021

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dostał grant na badania nad terapią CAR-T!

Ależ to jest cudowna wiadomość! Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dostał grant w wysokości 15 milionów złotych z ABM na badania nad terapią CAR-T dla pacjentów onkologicznych!

9 kwietnia 2021

Radioterapia jak lot rakietą w kosmos. Michaś rapuje o walce z rakiem

Poznajcie kolejnego rapera z kliniki Przylądek Nadziei! Michał sam napisał tekst piosenki, założył strój kosmonauty, złapał za mikrofon i nagrał teledysk, w którym pokazuje swój sposób na walkę z rakiem. Zobaczcie jak wyszło!

30 marca 2021

Pijąc kawę “NA RATUNEK”, wspierasz dzieci chore na raka!

Do naszej przylądkowej drużyny wsparcia dołącza ekipa z MONKO.coffee, która postanowiła zrobić coś wspaniałego: 10% od sprzedaży każdej paczki kawy "NA RATUNEK", trafiać będzie na leczenie dzieci chorych na raka!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!