Pomagam i wpłacam

Mongol Rally 2012

18 czerwca 2012

Ernest i Marcin to przyjaciele, którzy zapragnęli oderwać się od codziennych obowiązków i zrobić coś szalonego, ale i dobroczynnego. Ich pomysłem jest udział w najdłuższym na świecie rajdzie nie przystosowanym do tego celu samochodem. Małym autem miejskim chcą dojechać do stolicy Mongolii – Ułan Bator. Mongol Rally 2012, bo taką nazwę nosi projekt, ma za zadanie, poza dostarczeniem niezapomnianych przeżyć uczestnikom, także pomóc potrzebującym. Część zysków, jakie przyniesie wyprawa przeznaczonych zostanie na pomoc dzieciom, znajdującym się pod opieką fundacji Lotus Children Center.

Druga część, zebrana za pomocą portalu siepomaga.pl wesprze jedną polską fundację, która wybrana zostanie na zasadzie głosowania. TUTAJ znajdziecie formularz do głosowania.

Wystarczy jedno kliknięcie! Pomożecie?

Pozostałe aktualności

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam