Pomagam i wpłacam

Mongol Rally 2012

18 czerwca 2012

Ernest i Marcin to przyjaciele, którzy zapragnęli oderwać się od codziennych obowiązków i zrobić coś szalonego, ale i dobroczynnego. Ich pomysłem jest udział w najdłuższym na świecie rajdzie nie przystosowanym do tego celu samochodem. Małym autem miejskim chcą dojechać do stolicy Mongolii – Ułan Bator. Mongol Rally 2012, bo taką nazwę nosi projekt, ma za zadanie, poza dostarczeniem niezapomnianych przeżyć uczestnikom, także pomóc potrzebującym. Część zysków, jakie przyniesie wyprawa przeznaczonych zostanie na pomoc dzieciom, znajdującym się pod opieką fundacji Lotus Children Center.

Druga część, zebrana za pomocą portalu siepomaga.pl wesprze jedną polską fundację, która wybrana zostanie na zasadzie głosowania. TUTAJ znajdziecie formularz do głosowania.

Wystarczy jedno kliknięcie! Pomożecie?

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam