Pomagam i wpłacam

Motoryzacyjny Dzień Taty w Przylądku

16 lipca 2019

Ryk silników, klaksony, driftujące modele i 💥 MNÓSTWO adrenaliny! Tak bawiliśmy się podczas Motoryzacyjnego Dnia Taty w klinice Przylądek Nadziei.

 

Sztukę zdalnego sterowania 🕹 pokazali nam specjaliści od wyścigów 🏎samochodami w skali 1:10 z Dolnośląska Liga Rajdowa i FCKiT, których na co dzień spotkacie w Driftownia.

Dzięki Mariuszowi, Piotrkowi i Jackowi mogliśmy poczuć to niezwykłe uczucie, jakie daje 🏍🏍 jazda motocyklem, z bliska podziwiać ryczące jednoślady, a nawet zasiąść za kierownicą!

A ekipa z Raceism.com pojawiła się niezwykłymi, tuningowanymi samochodami, żeby pokazać nam przedsmak tego, co czeka nas od 5 do 7 lipca we Wrocławiu, podczas The Event 2019 – Raceism.com. My mogliśmy zobaczyć te cuda motoryzacji pierwsi!Z całego serca dziękujemy za wizytę i 💝

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam