Motoryzacyjny Dzień Taty w Przylądku

16 lipca 2019

Ryk silników, klaksony, driftujące modele i 💥 MNÓSTWO adrenaliny! Tak bawiliśmy się podczas Motoryzacyjnego Dnia Taty w klinice Przylądek Nadziei.

 

Sztukę zdalnego sterowania 🕹 pokazali nam specjaliści od wyścigów 🏎samochodami w skali 1:10 z Dolnośląska Liga Rajdowa i FCKiT, których na co dzień spotkacie w Driftownia.

Dzięki Mariuszowi, Piotrkowi i Jackowi mogliśmy poczuć to niezwykłe uczucie, jakie daje 🏍🏍 jazda motocyklem, z bliska podziwiać ryczące jednoślady, a nawet zasiąść za kierownicą!

A ekipa z Raceism.com pojawiła się niezwykłymi, tuningowanymi samochodami, żeby pokazać nam przedsmak tego, co czeka nas od 5 do 7 lipca we Wrocławiu, podczas The Event 2019 – Raceism.com. My mogliśmy zobaczyć te cuda motoryzacji pierwsi!Z całego serca dziękujemy za wizytę i 💝

Pozostałe aktualności

21 listopada 2019

Oświadczenie Rady Fundacji

W związku z materiałem wyemitowanym w dniu 21.11.2019 na antenie Radia Wrocław, przekazujemy stanowisko Rady Fundacji, odnoszące się do przedstawionych informacji.

21 listopada 2019

230 tysięcy złotych zebranych podczas Kolacji Charytatywnej “Dla Nadziei”

Maja Popielarska, Karol Okrasa, Joanna Bator, Joanna Sierko-Filipowska, oraz wielu znamienitych przedstawicieli wielkich korporacji wzięło udział w Kolacji Charytatywnej "Dla Nadziei", oficjalnej inauguracji działalności Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" w Warszawie.

12 listopada 2019

Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei

Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!