Motoryzacyjny Dzień Taty w Przylądku

16 lipca 2019

Ryk silników, klaksony, driftujące modele i 💥 MNÓSTWO adrenaliny! Tak bawiliśmy się podczas Motoryzacyjnego Dnia Taty w klinice Przylądek Nadziei.

 

Sztukę zdalnego sterowania 🕹 pokazali nam specjaliści od wyścigów 🏎samochodami w skali 1:10 z Dolnośląska Liga Rajdowa i FCKiT, których na co dzień spotkacie w Driftownia.

Dzięki Mariuszowi, Piotrkowi i Jackowi mogliśmy poczuć to niezwykłe uczucie, jakie daje 🏍🏍 jazda motocyklem, z bliska podziwiać ryczące jednoślady, a nawet zasiąść za kierownicą!

A ekipa z Raceism.com pojawiła się niezwykłymi, tuningowanymi samochodami, żeby pokazać nam przedsmak tego, co czeka nas od 5 do 7 lipca we Wrocławiu, podczas The Event 2019 – Raceism.com. My mogliśmy zobaczyć te cuda motoryzacji pierwsi!Z całego serca dziękujemy za wizytę i 💝

Pozostałe aktualności

22 sierpnia 2019

Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

20 sierpnia 2019

Pomóż dzieciom chorym na raka mniej czasu spędzać w szpitalu

Leczenie choroby nowotworowej może trwać nawet kilka lat. Dla małych pacjentów kliniki onkologicznej szpital staje się domem, który opuszczają bardzo rzadko. Możemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy w ciągu roku nawet setka dzieci będzie mogła mniej czasu spędzać w szpitalu!

19 sierpnia 2019

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!