Pomagam i wpłacam

Motyle ze Zgorzelca pomagają dzieciom chorym na raka

3 stycznia 2020

Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu rozbrzmiewał muzyką, śmiechem i emocjami. Były niezwykłe występy muzyczne i taneczne, był pyszny poczęstunek, była też charytatywna licytacja, prowadzona przez… Smerfy!

W Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” odwiedziły nas Motyle! Wyjątkowe, bo przyjechały do nas prosto ze Zgorzelca. Tam właśnie niedawno dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei działo się NIESAMOWITE wydarzenie: Akcja Charytatywna „Motyle”. Zobaczcie fotorelację:

Cały Zgorzelec pomagał małym pacjentom Przylądka Nadziei, a efekt… przerósł najśmielsze oczekiwania Motyle ze Zgorzelca zebrały dla dzieci chorych na raka:

🦋 24 023,53 zł
🦋 352,24 euro

Kochani, DZIĘKUJEMY Wam ze wszystkich sił❗ To jest dla dzieci z Przylądka Nadziei CUDOWNY prezent noworoczny❗
Wielkie brawa dla Motyli❗Uściski dla całego Zgorzelca!

😘🦋😘🦋😘

Pozostałe aktualności

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

10 czerwca 2020

Przylądek Nadziei ma SUPERNOWOCZESNY rentgen

Serca nam rosną z radości (i możemy to wyraźnie i dokładnie zobaczyć), bo w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei pojawił się właśnie nowy, rewelacyjnie dokładny i precyzyjny aparat do badań rentgenowskich. Przyjechał do nas dzięki firmie JLL i... siatkarzom.

9 czerwca 2020

Profesjonalne oczyszczacze powietrza od Fundacji ERMED

Zobaczcie, jaki FENOMENALNY prezent podarowali Przylądkowi i naszym małym pacjentom wspaniali Przyjaciele z Fundacji ERMED i CM Ermed! Przylądek Nadziei ma teraz pięć SUPERnowoczesnych i SUPERwydajnych oczyszczaczy powietrza z filtrami hepa!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam