Pomagam i wpłacam

Motyle ze Zgorzelca pomagają dzieciom chorym na raka

3 stycznia 2020

Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu rozbrzmiewał muzyką, śmiechem i emocjami. Były niezwykłe występy muzyczne i taneczne, był pyszny poczęstunek, była też charytatywna licytacja, prowadzona przez… Smerfy!

W Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” odwiedziły nas Motyle! Wyjątkowe, bo przyjechały do nas prosto ze Zgorzelca. Tam właśnie niedawno dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei działo się NIESAMOWITE wydarzenie: Akcja Charytatywna “Motyle”. Zobaczcie fotorelację:

Cały Zgorzelec pomagał małym pacjentom Przylądka Nadziei, a efekt… przerósł najśmielsze oczekiwania Motyle ze Zgorzelca zebrały dla dzieci chorych na raka:

🦋 24 023,53 zł
🦋 352,24 euro

Kochani, DZIĘKUJEMY Wam ze wszystkich sił❗ To jest dla dzieci z Przylądka Nadziei CUDOWNY prezent noworoczny❗
Wielkie brawa dla Motyli❗Uściski dla całego Zgorzelca!

😘🦋😘🦋😘

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam