Motyle ze Zgorzelca pomagają dzieciom chorym na raka

3 stycznia 2020

Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu rozbrzmiewał muzyką, śmiechem i emocjami. Były niezwykłe występy muzyczne i taneczne, był pyszny poczęstunek, była też charytatywna licytacja, prowadzona przez… Smerfy!

W Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” odwiedziły nas Motyle! Wyjątkowe, bo przyjechały do nas prosto ze Zgorzelca. Tam właśnie niedawno dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei działo się NIESAMOWITE wydarzenie: Akcja Charytatywna “Motyle”. Zobaczcie fotorelację:

Cały Zgorzelec pomagał małym pacjentom Przylądka Nadziei, a efekt… przerósł najśmielsze oczekiwania Motyle ze Zgorzelca zebrały dla dzieci chorych na raka:

🦋 24 023,53 zł
🦋 352,24 euro

Kochani, DZIĘKUJEMY Wam ze wszystkich sił❗ To jest dla dzieci z Przylądka Nadziei CUDOWNY prezent noworoczny❗
Wielkie brawa dla Motyli❗Uściski dla całego Zgorzelca!

😘🦋😘🦋😘

Pozostałe aktualności

22 stycznia 2020

Podejmij dla dzieci WYZWANIE na Światowy Dzień Walki z Rakiem!

4 lutego to Światowy Dzień Walki z Rakiem. Pamiętajmy tego dnia o dzieciach, które na co dzień mierzą się z tą ciężką i podstępną chorobą. Zapraszmy do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.

15 stycznia 2020

Zastanawiasz się jaki druk PIT wybrać? Sprawdź! [poradnik podatnika]

Najczęściej stosowane druki PIT to te, które służą do złożenia rocznej deklaracji podatkowej. Są to: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39. Który z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

15 stycznia 2020

Noworoczny prezent od Procom System

Na co dzień firma zajmuje się automatyzacją procesów przemysłowych i tworzeniem systemów informatycznych, ale… mają tam również WIELKIE SERCA dla potrzebujących!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!