Pomagam i wpłacam

Movello, Credit Suisse i Klocki Linden zamienili wasze kroki w prezenty dla dzieci

5 czerwca 2020

Pamiętacie akcję z aplikacją Movello, na której a maju zbieraliśmy kroki dla małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei? Efekt okazał się ASTRONOMICZNY! W zabawie wzięło udział prawie 2000 uczestników!

A wszystkie Wasze kroki, przysiady i podskoki dzięki FANTASTYCZNYM sponsorom z Credit Suisse Wrocław własnie zamieniły się w…  PREZENTY dla dzieci z kliniki! Żeby przekazać tę wspaniałą wiadomość i OGROMNE pudełka klocków Linden klocki odwiedziły nas (od lewej na pierwszym zdjęciu):

🌿 pani Alicja Kukła-Kryg z Movello
🌿 pani Aleksandra Walkowicz z Klocki Linden
🌿 pani Agnieszka Sawczyńska z Movello
🌿 pani Roksana Obuchowska-Waślicka – z Credit Suisse Poland
🌿 pani Katarzyna Józefowicz, dyrektor zarządzająca Credit Suisse Wrocław
🌿 pani Magdalena Pernak z Credit Suisse Wrocław

Takie akcje i tacy Przyjaciele to najwspanialsze, co możemy sobie wymarzyć dla dzieci w klinice! Przylądkowi miłośnicy klocków już stawiają pierwsze konstrukcje! Każdy uśmiech jest tu na wagę złota! A dzięki klockom, które dzieciaki uwielbiają, uśmiechów jest CO NIEMIARA! A w imieniu naszej Fundacji prezes Przemek podziękowania i uśmiech przekazał pani Agnieszce i pani Katarzynie osobiście.

Kochani❗ Movello 💝 Credit Suisse Wrocław 💝 Linden klocki 💝 JESTEŚCIE CUDOWNI! Dziękujemy! 😘😘

Pozostałe aktualności

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam