Pomagam i wpłacam

Msza za dzieci, które odeszły

5 listopada 2013

W niedzielę, 3 listopada jak co roku odbyła sie Msza św. za dzieci, które przegrały swoją walkę z chorobą nowotworową. Podczas nabożeństwa, odprawianego w Kolegiacie na Ostrowie Tumskim wyczytano imiona i nazwiska dzieci, które zmarły w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu oraz zapalono znicze w ich intencji. Po Mszy przemówienie wygłosiła kierująca Kliniką prof. Alicja Chybicka, która zwróciła uwagę na wzrost poziomu wyleczalności dzieci w ostatnich kilkudziesięciu latach z 25 do 80%. Następnie rodzice i bliscy zmarłych dzieci udali się na spotkanie do Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, gdzie mogli posilić się, porozmawiać, podzielić wspomnieniami oraz złożyć wpis do Księgi Pamiątkowej.

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam