Msza za dzieci, które odeszły

5 listopada 2013

W niedzielę, 3 listopada jak co roku odbyła sie Msza św. za dzieci, które przegrały swoją walkę z chorobą nowotworową. Podczas nabożeństwa, odprawianego w Kolegiacie na Ostrowie Tumskim wyczytano imiona i nazwiska dzieci, które zmarły w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu oraz zapalono znicze w ich intencji. Po Mszy przemówienie wygłosiła kierująca Kliniką prof. Alicja Chybicka, która zwróciła uwagę na wzrost poziomu wyleczalności dzieci w ostatnich kilkudziesięciu latach z 25 do 80%. Następnie rodzice i bliscy zmarłych dzieci udali się na spotkanie do Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, gdzie mogli posilić się, porozmawiać, podzielić wspomnieniami oraz złożyć wpis do Księgi Pamiątkowej.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM