Pomagam i wpłacam

Msza za dzieci, które odeszły

5 listopada 2013

W niedzielę, 3 listopada jak co roku odbyła sie Msza św. za dzieci, które przegrały swoją walkę z chorobą nowotworową. Podczas nabożeństwa, odprawianego w Kolegiacie na Ostrowie Tumskim wyczytano imiona i nazwiska dzieci, które zmarły w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu oraz zapalono znicze w ich intencji. Po Mszy przemówienie wygłosiła kierująca Kliniką prof. Alicja Chybicka, która zwróciła uwagę na wzrost poziomu wyleczalności dzieci w ostatnich kilkudziesięciu latach z 25 do 80%. Następnie rodzice i bliscy zmarłych dzieci udali się na spotkanie do Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, gdzie mogli posilić się, porozmawiać, podzielić wspomnieniami oraz złożyć wpis do Księgi Pamiątkowej.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam