Msza za dzieci, które odeszły

5 listopada 2012

          W niedzielę, 4 listopada w Kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim odbyła się doroczna Msza św. za małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu, których nie udało się uratować.
W nabożeństwie, celebrowanym tradycyjnie przez ks. Grzegorza, wzięły udział rodziny dzieci, które przegrały swoją walkę z chorobą nowotworową, personel Kliniki, władze fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, ale także mali pacjenci, którym udało się pokonać raka oraz liczni wolontariusze.   

            Po Mszy wszyscy uczestnicy udali się do Auli Papieskiego Fakultetu Teologicznego, gdzie mogli posilić się, porozmawiać z podobnie doświadczonymi osobami oraz złożyć pamiątkowy wpis w specjalnie przygotowanej Księdze, mającej uczcić pamięć zmarłych dzieci. Na uroczystości obecna była, jak co roku, profesor Alicja Chybicka oraz profesor Jan Miodek, który odczytał zebranym wiersz pt. ,,Nadzieja”, napisany przez jednego z byłych podopiecznych fundacji.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM