Pomagam i wpłacam

Nadzieja w akcji! Wspaniałe wieści z firmy Łucznik!

27 sierpnia 2020

Rok temu mali pacjenci kliniki Przylądek Nadziei zaprojektowali maszynę do szycia Łucznik NADZIEJA. Pamiętacie? Tak zaczął się Charytatywny Maraton Szycia, a efekt okazał się FENOMENALNY!

Pani Patrycja Ziółkowska, prezes firmy Łucznik odwiedziła nas właśnie, żeby przekazać WSPANIAŁE wieści: Przyjaciele Przylądka kupili już WSZYSTKIE maszyny Nadzieja. Ze wszystkich sklepów w całej Polsce.

Każda kupiona przez Was Nadzieja to wsparcie w leczeniu i opiece nad małymi pacjentami Przylądka Nadziei! Pani Patrycja w imieniu klientów i swojej firmy przekazała czek na kwotę 38 tysięcy złotych! Przeznaczymy je na zakup leków, finansowanie terapii i opiekę psychologiczną nad dziećmi i ich rodzinami.

Ale nie koniec na tym, bo…. Już za chwilę do sklepów trafi kolejna partia przylądkowych maszyn! Są już w drodze! Bo Charytatywny Maraton Szycia trwa nadal i ani na chwilę się nie zatrzymuje!

Kochani, dziękujemy z całego serca i ze wszystkich sił!
Łucznik, Galeria Łucznik, jesteście CUDOWNYMI Przyjaciółmi!

🎗💖🎗💖🎗

Pozostałe aktualności

18 stycznia 2021

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

16 stycznia 2021

Charytatywny webinar! Rozgrzewka dla najmłodszych przed jazdą na nartach.

Można pomagać nie wychodząc z domu - wiedzą o tym również SkitouroweZakopane.pl, którzy postanowili przeprowadzić zimowy Webinar, który wspiera leczenie maluchów chorych na raka!

12 stycznia 2021

Poradnik Podatnika. Zobacz nowe wzory formularzy PIT

PIT-36, PIT-37, PIT/B, PIT/D, PIT/IP, PIT/O, PIT/Z, PIT/WZ – między innymi te rodzaje dokumentów dotyczących zeznań podatkowych od 1 stycznia 2021 roku powinny być rozliczane na nowych formularzach. Radzimy, jak nie zgubić się w gąszczu aktualizacji i gdzie znaleźć obowiązujące wzory.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!