Pomagam i wpłacam

Nadzieja w akcji! Wspaniałe wieści z firmy Łucznik!

27 sierpnia 2020

Rok temu mali pacjenci kliniki Przylądek Nadziei zaprojektowali maszynę do szycia Łucznik NADZIEJA. Pamiętacie? Tak zaczął się Charytatywny Maraton Szycia, a efekt okazał się FENOMENALNY!

Pani Patrycja Ziółkowska, prezes firmy Łucznik odwiedziła nas właśnie, żeby przekazać WSPANIAŁE wieści: Przyjaciele Przylądka kupili już WSZYSTKIE maszyny Nadzieja. Ze wszystkich sklepów w całej Polsce.

Każda kupiona przez Was Nadzieja to wsparcie w leczeniu i opiece nad małymi pacjentami Przylądka Nadziei! Pani Patrycja w imieniu klientów i swojej firmy przekazała czek na kwotę 38 tysięcy złotych! Przeznaczymy je na zakup leków, finansowanie terapii i opiekę psychologiczną nad dziećmi i ich rodzinami.

Ale nie koniec na tym, bo…. Już za chwilę do sklepów trafi kolejna partia przylądkowych maszyn! Są już w drodze! Bo Charytatywny Maraton Szycia trwa nadal i ani na chwilę się nie zatrzymuje!

Kochani, dziękujemy z całego serca i ze wszystkich sił!
Łucznik, Galeria Łucznik, jesteście CUDOWNYMI Przyjaciółmi!

🎗💖🎗💖🎗

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam