Nasi przyjaciele z ASPA Group po raz kolejny pomagają dzieciom z Przylądka

19 lipca 2019

Nasi WSPANIALI przyjaciele z ASPA Group co roku organizują piknik firmowy połączony z bazarkiem Łucznika – Nr 1 w maszynach do szycia. Co więcej, całkowity dochód z bazarku trafił na rzecz dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądek Nadziei 

Wszyscy pracownicy ASPA Group przesyłają naszym wojownikom mnóstwo uśmiechu, wsparcia i życzeń zdrowia!

Kochani, my również gorąco Was pozdrawiamy i z całego serca dziękujemy za pomoc i olbrzymie wsparcie! Cudownie, że jesteście z nami.

Pozostałe aktualności

21 listopada 2019

Oświadczenie Rady Fundacji

W związku z materiałem wyemitowanym w dniu 21.11.2019 na antenie Radia Wrocław, przekazujemy stanowisko Rady Fundacji, odnoszące się do przedstawionych informacji.

21 listopada 2019

230 tysięcy złotych zebranych podczas Kolacji Charytatywnej “Dla Nadziei”

Maja Popielarska, Karol Okrasa, Joanna Bator, Joanna Sierko-Filipowska, oraz wielu znamienitych przedstawicieli wielkich korporacji wzięło udział w Kolacji Charytatywnej "Dla Nadziei", oficjalnej inauguracji działalności Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" w Warszawie.

12 listopada 2019

Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei

Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!