Pomagam i wpłacam

Nasza ambasadorka w Przylądku Nadziei

7 listopada 2016

Martyna Wojciechowska w ubiegłym tygodniu odwiedziła małych pacjentów Przylądka Nadziei. Były łzy wzruszenia, uściski dające siłę do dalszej walki i uśmiechy, które pozwalają wierzyć, że dzieciom uda się pokonać chorobę.
 
Martyna wzięła udział w specjalnej sesji fotograficznej z dziećmi, które leczą się w Przylądku. Po zdjęciach, wybrała się na oddziały do tych pacjentów, którzy nie mogą opuszczać swoich szpitalnych sal. Dla każdego pacjenta miała przygotowaną książeczkę swojego autorstwa. Podróżniczka rozśmieszała dzieci, pocieszała ich rodziców i sprawiła, że cała klinika żyła przez cały dzień jej odwiedzinami.
Martyna Wojciechowska od lat wspiera fundację ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Podróżniczka jest z nami od momentu, w którym zrodził się pomysł na budowę Przylądka Nadziei. Wsparła nas w medialnych działaniach skierowanych na zebranie środków na stworzenie najnowocześniejszej w Polsce kliniki dla dzieci chorych na raka. Dzięki wsparciu Martyny i tysięcy ludzi z całego kraju udało się wybudować Przylądek Nadziei. A o tym, jak bliskie jej sercu jest to miejsce, najlepiej świadczy to, że na ramieniu wytatuowała sobie współrzędne geograficzne Przylądka i jej słowa:
Było wiele momentów wzruszenia, łez, szczęścia i smutku, rozmów, planów i marzeń. Zrobiliśmy to! Dzięki działaniom Fundacji, dzięki wsparciu wielu instytucji i ludzi dobrej woli, razem stworzyliśmy miejsce godne, pełne pozytywnej energii i nadziei. Ale teraz, gdy Przylądek Nadziei już stoi, piękny kolorowy, majestatyczny, chciałabym żeby… zawsze był pusty. Żeby w salach i na korytarzach nie było nikogo, żeby dzieci nie chorowały i nie musiały cierpieć. Tylko takie mam teraz marzenie.”

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam