Pomagam i wpłacam

Niecodzienny gość w Przylądku. Odwiedził nas Włodek Pawlik

28 sierpnia 2019

W tym tygodniu mieliśmy nie lada gratkę, a właściwie niespodziankę. W przylądkowe progi zawitał niecodzienny gość – znany jazzman i kompozytor, pan Włodek Pawlik.

Pewnie wielu z nas nie wie, że w różnych miejscach mogliście zetknąć się z twórczością naszego gościa. Włodek Pawlik jest słynnym i uznanym na całym świecie kompozytorem i pianistą jazzowym. Tworzy również muzykę filmową i teatralną – wielokrotnie nagradzaną, np, za muzykę do filmu „Rewers”. Komponuje muzykę na fortepian solo jak i dla dużych orkiestr.

W 2014 roku otrzymał muzycznego Oscara – nagrodę Grammy za album „Night in Calisia”, który skomponował i nagrał z amerykańskim trębaczem Randy’m Breckerem i orkiestrą Filharmonii Kaliskiej.

W Przylądku Nadziei Włodek Pawlik przyglądał się pracy Michała Dreznera, który prowadzi zajęcia z muzykoterapii. Jak sam stwierdził: „muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale może uwalniać wprost magiczne moce u każdego, kto będzie gotowy się na nią otworzyć”.

Wierzymy, że ta krótka wizyta to będzie tylko początek czegoś… magicznego. Więcej informacji już wkrótce!

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam