Niecodzienny gość w Przylądku. Odwiedził nas Włodek Pawlik

28 sierpnia 2019

W tym tygodniu mieliśmy nie lada gratkę, a właściwie niespodziankę. W przylądkowe progi zawitał niecodzienny gość – znany jazzman i kompozytor, pan Włodek Pawlik.

Pewnie wielu z nas nie wie, że w różnych miejscach mogliście zetknąć się z twórczością naszego gościa. Włodek Pawlik jest słynnym i uznanym na całym świecie kompozytorem i pianistą jazzowym. Tworzy również muzykę filmową i teatralną – wielokrotnie nagradzaną, np, za muzykę do filmu „Rewers”. Komponuje muzykę na fortepian solo jak i dla dużych orkiestr.

W 2014 roku otrzymał muzycznego Oscara – nagrodę Grammy za album „Night in Calisia”, który skomponował i nagrał z amerykańskim trębaczem Randy’m Breckerem i orkiestrą Filharmonii Kaliskiej.

W Przylądku Nadziei Włodek Pawlik przyglądał się pracy Michała Dreznera, który prowadzi zajęcia z muzykoterapii. Jak sam stwierdził: „muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale może uwalniać wprost magiczne moce u każdego, kto będzie gotowy się na nią otworzyć”.

Wierzymy, że ta krótka wizyta to będzie tylko początek czegoś… magicznego. Więcej informacji już wkrótce!

Pozostałe aktualności

25 lutego 2020

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

23 lutego 2020

Radio Nadzieja. Walentynki z Radiem Wrocław w Przylądku Nadziei

14 lutego zamieniliśmy Przylądek Nadziei w WIELKIE, walentynkowe studio radiowe! Przez cały dzień nadawało RADIO NADZIEJA, czyli Walentynki z Radiem Wrocław.

20 lutego 2020

Dziaramy&Pomagamy! Najlepsze studia tatuażu organizują wyjątkowe wydarzenie

TAKIEGO wydarzenia jeszcze nie było! Na pomoc dzieciakom chorym na raka z kliniki Przylądek Nadziei ruszają wszystkie NAJLEPSZE wrocławskie studia tatuażu!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!