Pomagam i wpłacam

Niecodzienny gość w Przylądku. Odwiedził nas Włodek Pawlik

28 sierpnia 2019

W tym tygodniu mieliśmy nie lada gratkę, a właściwie niespodziankę. W przylądkowe progi zawitał niecodzienny gość – znany jazzman i kompozytor, pan Włodek Pawlik.

Pewnie wielu z nas nie wie, że w różnych miejscach mogliście zetknąć się z twórczością naszego gościa. Włodek Pawlik jest słynnym i uznanym na całym świecie kompozytorem i pianistą jazzowym. Tworzy również muzykę filmową i teatralną – wielokrotnie nagradzaną, np, za muzykę do filmu „Rewers”. Komponuje muzykę na fortepian solo jak i dla dużych orkiestr.

W 2014 roku otrzymał muzycznego Oscara – nagrodę Grammy za album „Night in Calisia”, który skomponował i nagrał z amerykańskim trębaczem Randy’m Breckerem i orkiestrą Filharmonii Kaliskiej.

W Przylądku Nadziei Włodek Pawlik przyglądał się pracy Michała Dreznera, który prowadzi zajęcia z muzykoterapii. Jak sam stwierdził: „muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale może uwalniać wprost magiczne moce u każdego, kto będzie gotowy się na nią otworzyć”.

Wierzymy, że ta krótka wizyta to będzie tylko początek czegoś… magicznego. Więcej informacji już wkrótce!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam