Pomagam i wpłacam

Niesamowity Dzień Szpilek. Prawie 224 tysiące złotych na pomoc dla dzieci!

7 października 2020

25 września tysiące ludzi zaangażowały się w akcję społeczną, publikując zdjęcia z hashtagiem #dzienszpilek na Facebooku i Instagramie. Hasztag #DzienSzpilek został użyty prawie 600 tysięcy razy przez prawie 112 tysięcy publicznych kont!

To była druga edycja internetowej zabawy, organizowanej przez sklep Moliera2. Rok temu zdjęcia szpilek pomagały fundacji Alivia, w tym roku organizatorzy postanowili wspomóc dzieci z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei, podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Choroba nowotworowa dotknąć może każdego z nas, nie wybiera. W Moliera 2 nie chcemy pozostawać obojętni wobec otaczającej nas rzeczywistości. W pierwszej edycji Dnia Szpilek zbieraliśmy środki na leczenie chorób nowotworowych kobiet dla Fundacji Alivia. W tym roku serca skierowaliśmy w stronę najmłodszych – mówi Agnieszka Damentko z zarządu Moliera 2.

Za zdjęcie w szpilkach (lub samych szpilek) opublikowane 25 września na publicznym koncie na Facebooku lub Instagramie, oznaczone hasztagiem #DzienSzpilek organizator przekazywał 2 złote na pomoc dla małych pacjentów Przylądka Nadziei. Zdjęć oczywiście można było opublikować więcej niż jedno, do skarbonki liczyło się to pierwsze. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania.  Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu internautek i internautów na pomoc dla naszych dzieci udało się zebrać dokładnie 223 810 złotych, ponad 7-krotnie więcej, niż rok temu!

Jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie przekazaliśmy tak imponującą kwotę. Wierzymy, że społeczne zaangażowanie biznesu odgrywa ważna rolę w niesieniu pomocy. Cieszymy się, że akcja Dzień Szpilek mogła być tego częścią – mówi Agnieszka Damentko. – Radość podopiecznych Fundacji i ich rodziców jest dla nas motywacją. Wiemy już, że nasze drogi splotą się na dłużej.

My dziękujemy z całego serca WSZYSTKIM uczestniczkom i uczestnikom zabawy – to dzięki Wam i Waszym zdjęciom o Dniu Szpilek dowiedział się cały świat! To dzięki Wam o naszych dzieciach usłyszał cały internet. Za każde zdjęcie, za każdą szpilkę, za każdy uśmiech i za CAŁĄ DOBRĄ ENERGIĘ ślemy Wam Ogromne Przylądkowe Serce!💖

Uściski wdzięczności należą się też tym z Was, którzy zamiast zdjęcia do internetu wrzucili datek na pomoc dla dzieciaków prosto na konto Fundacji. Bo Wam też należą się gorące podziękowania!

To był wspaniały #DzienSzpilek!
Łączenie zabawy z pomaganiem lubimy najbardziej!

Pozostałe aktualności

16 października 2020

Retromaniacy znów pomagają walczyć z rakiem

Miłośnicy mody i wzornictwa ubiegłych dekad nie tylko kochają vintage, ale również pomaganie! Pokazali to podczas #DniaSzpilek, kiedy dla dzieciaków z Przylądka Nadziei zakładali obcasy w starym stylu. Dziś nie zwalniają i ponownie pomagają naszym dzieciakom podczas Retro Festiwal Kraków.

15 października 2020

To będzie mecz nad mecze! Weterani FC Barcelona kontra Przyjaciele Przylądka Nadziei

Właśnie się dowiedzieliśmy, że BĘDZIE POWTÓRKA! Zaproszenie naszych Przyjaciół z Orli Wąsosz zostało przyjęte! W sierpniu przyszłego roku Przyjaciele Przylądka Nadziei ZNOWU zagrają z weteranami FC Barcelona!

15 października 2020

RakReaton – osiągnęliśmy milion kilometrów!

Prawie 7 200 osób z całej Polski zaangażowało się w wyzwanie sportowe i przez 40 dni pokonało MILION kilometrów dla dzieci chorych na raka. Rekordzista przebył aż 6300 km na rowerze! To właśnie dzięki nim 100 tysięcy złotych trafi na leczenie dzieci w Przylądku Nadziei.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!