Pomagam i wpłacam

Niesamowity efekt świątecznej akcji PwC Polska

29 stycznia 2021

Przyjaciele Przylądka Nadziei ze znanej firmy doradczej PwC zorganizowali w grudniu niezwykłą akcję świąteczną dla swoich alumnów. W mediach społecznościowych pojawiły się setki zdjęć z hasztagami #PeopleWhoCare i #AlumniPwC. Efekt? Dobra zabawa dla uczestników i ogromna pomoc dla naszych podopiecznych!

Akcja skierowana była do byłych pracowników PwC Polska, tworzących zaangażowaną i aktywną społeczność alumnów. Trwała od 4 do 18 grudnia ubiegłego roku.

Za każdy post oznaczony hasztagiem #PeopleWhoCare oraz #alumnipwc, zamieszczony przez alumna na profilu na LinkedInie, Facebooku lub Instagramie, PwC zobowiązało się przekazać 20 zł na pomoc dla małych podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, pacjentów kliniki onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei.

Zaangażowanie było imponujące! Dzięki wielkim sercom uczestników świątecznej akcji udało się osiągnąć NIESAMOWITĄ kwotę 11380 zł. Ale nie koniec na tym, bo firma PwC Polska zdecydowała się podwoić tę sumę! Czyli w sumie na pomoc dla dzieci walczących z rakiem przekazała aż 22 760 zł!

Piękny, okolicznościowy czek wręczyli naszej prof. Alicji Chybickiej wręczyli podczas spotkania w Warszawie pan Mariusz Ignatowicz, partner, PwC Polska i pani Maria Hankała, koordynator Programu Alumnów, PwC Polska. Pani prof. Chybicka przekazała naszym Przyjaciołom najserdeczniejsze podziękowania i tysiące uśmiechów. Prosto od dzieci z Przylądka Nadziei.

Panie Mariuszu, pani Mario, wszyscy wspaniali alumni PwC, dziękujemy za Wasze dobro, wspaniałą akcję i wsparcie dla dzieci z Przylądka Nadziei! Jesteście wspaniałymi Przyjaciółmi!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam