Pomagam i wpłacam

Niezwykła podróż poślubna

16 maja 2012

Bożena i Łukasz zwrócili się do nas kilka miesięcy temu z niezwykłym projektem. Nazwali go "Północny Przylądek Nadziei". Na czy polega niezwykłość tego przedsięwzięcia? Otóż postanowili oni połączyć pasję rowerową z chęcią pomagania innym. Zaplanowali podróż poślubną rowerami przez Norwegią, aż do Przylądka Północnego. Ale głównym celem wyprawy jest zbierania funduszy na budowę nowej kliniki onkologicznej dla chorych na nowotwory dzieci – czyli "Przylądka Nadziei". Jak się do tego zabrali, jak wygląda dokładna trasa przejazdu i jak można wesprzeć ten projekt poczytacie TUTAJ.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam