Pomagam i wpłacam

Niezwykły gest dyrektora Eventim

2 sierpnia 2019

Wydarzyła się właśnie niezwykła i wzruszająca historia. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” otrzymała 80 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei od firmy Eventim.

Było to życzeniem m. in. jednego z dyrektorów firmy, pana Marca Fettesa, który sam stawiał czoła nowotworowi. Dwa tygodnie temu pan Marc od nas odszedł. Lecz dzięki jego wielkiemu sercu, dzieci z Przylądka będą miały szansę na pokonanie choroby i powrót do zdrowia.

Panie Marcu, dziękujemy.
Na zawsze pozostanie Pan w naszych sercach!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam