Niezwykły gest dyrektora Eventim

2 sierpnia 2019

Wydarzyła się właśnie niezwykła i wzruszająca historia. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” otrzymała 80 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei od firmy Eventim.

Było to życzeniem m. in. jednego z dyrektorów firmy, pana Marca Fettesa, który sam stawiał czoła nowotworowi. Dwa tygodnie temu pan Marc od nas odszedł. Lecz dzięki jego wielkiemu sercu, dzieci z Przylądka będą miały szansę na pokonanie choroby i powrót do zdrowia.

Panie Marcu, dziękujemy.
Na zawsze pozostanie Pan w naszych sercach!

Pozostałe aktualności

12 listopada 2019

Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei

Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta!

8 listopada 2019

Podarowali uśmiech dzieciom z Przylądka Nadziei

Dotarła do nas wspaniała wiadomość od NIESAMOWITEJ załogi polskiego oddziału Align Technology z Wrocławia. Na co dzień zajmują się pięknymi uśmiechami. I takie właśnie podarowali naszym Podopiecznym.

6 listopada 2019

Rosną szeregi Przyjaciół Przylądka! Wspiera nas Poleasingowe.pl

Poznajcie pana Artura i pana Przemysława, szefów Europejskiego Centrum Remarketingu i platformy Poleasingowe.pl. Odwiedzili nas właśnie ze wspaniałą wiadomością!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!