Pomagam i wpłacam

Niezwykły gość w Przylądku Nadziei

7 grudnia 2018

Ach, co to był za dzień i co za wizyta! Święty Mikołaj nie zawiódł i z całym swoim orszakiem odwiedził Przylądek Nadziei. Przyniósł radość, miliony uśmiechów, czasem zaskoczenie i oczywiście… PREZENTY!

Jeśli ktoś miał cień wątpliwości czy święty Mikołaj naprawdę istnieje, dzisiaj pozbył się ich w zupełności. Sami zobaczcie!

Mikołaju, dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy wszystkim Twoim fantastycznym pomocnikom, którzy wzięli udział w akcji Podaruj Prezent!

A za przepiękne zdjęcia dziękujemy Kalinie Żaczek!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam