Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

19 sierpnia 2019

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Na zaproszenie pani Anety odwiedzili nas w Przylądku Nadziei wspaniali goście:

💖 Kasia Szyszka
💖 Natalia Szczypuła
💖 Magdalena Juzwiszyn
💖 i Leszek Zaleski

Zagrali dla nas koncert, jakiego Nadziei jeszcze nie widział! Były znane przeboje, piosenki z ulubionych bajek, wspólne śpiewanie i tańce! Była nawet grająca żyrafa i MNÓSTWO dobrej zabawy! A na deser przepyszne smakołyki!

Z całych sił ściskamy cudownych muzyków, a za pomoc w organizacji dziękujemy niezawodnym Przyjaciołom Przylądka: 🍀 Hotel Patio Wrocław 🍀 Decoki – ślub i kwiaty 🍀 KartyWspomnien.pl 🍀 Cu Cake 🍀 Gastropub Wrocławska 🍀 i oczywiście Anecie Rak, bez której ten wyjątkowy wieczór nie byłby możliwy! 😘

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!
❤❤❤

Pozostałe aktualności

25 lutego 2020

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

23 lutego 2020

Radio Nadzieja. Walentynki z Radiem Wrocław w Przylądku Nadziei

14 lutego zamieniliśmy Przylądek Nadziei w WIELKIE, walentynkowe studio radiowe! Przez cały dzień nadawało RADIO NADZIEJA, czyli Walentynki z Radiem Wrocław.

20 lutego 2020

Dziaramy&Pomagamy! Najlepsze studia tatuażu organizują wyjątkowe wydarzenie

TAKIEGO wydarzenia jeszcze nie było! Na pomoc dzieciakom chorym na raka z kliniki Przylądek Nadziei ruszają wszystkie NAJLEPSZE wrocławskie studia tatuażu!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!