Pomagam i wpłacam

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

19 sierpnia 2019

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Na zaproszenie pani Anety odwiedzili nas w Przylądku Nadziei wspaniali goście:

💖 Kasia Szyszka
💖 Natalia Szczypuła
💖 Magdalena Juzwiszyn
💖 i Leszek Zaleski

Zagrali dla nas koncert, jakiego Nadziei jeszcze nie widział! Były znane przeboje, piosenki z ulubionych bajek, wspólne śpiewanie i tańce! Była nawet grająca żyrafa i MNÓSTWO dobrej zabawy! A na deser przepyszne smakołyki!

Z całych sił ściskamy cudownych muzyków, a za pomoc w organizacji dziękujemy niezawodnym Przyjaciołom Przylądka: 🍀 Hotel Patio Wrocław 🍀 Decoki – ślub i kwiaty 🍀 KartyWspomnien.pl 🍀 Cu Cake 🍀 Gastropub Wrocławska 🍀 i oczywiście Anecie Rak, bez której ten wyjątkowy wieczór nie byłby możliwy! 😘

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!
❤❤❤

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam