Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

19 sierpnia 2019

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Na zaproszenie pani Anety odwiedzili nas w Przylądku Nadziei wspaniali goście:

💖 Kasia Szyszka
💖 Natalia Szczypuła
💖 Magdalena Juzwiszyn
💖 i Leszek Zaleski

Zagrali dla nas koncert, jakiego Nadziei jeszcze nie widział! Były znane przeboje, piosenki z ulubionych bajek, wspólne śpiewanie i tańce! Była nawet grająca żyrafa i MNÓSTWO dobrej zabawy! A na deser przepyszne smakołyki!

Z całych sił ściskamy cudownych muzyków, a za pomoc w organizacji dziękujemy niezawodnym Przyjaciołom Przylądka: 🍀 Hotel Patio Wrocław 🍀 Decoki – ślub i kwiaty 🍀 KartyWspomnien.pl 🍀 Cu Cake 🍀 Gastropub Wrocławska 🍀 i oczywiście Anecie Rak, bez której ten wyjątkowy wieczór nie byłby możliwy! 😘

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!
❤❤❤

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!