Noworoczne spotkanie prawników, aukcja sztuki i pomoc dla dzieci chorych na raka

5 lutego 2020

Wspaniały gest i wielkie serca organizatorów Spotkania Noworocznego „Law&Art”. Zorganizowana tego wieczora licytacja dzieł sztuki przyniosła aż 13 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei!

Podczas uroczystego wieczora, którego gospodarzami były Kancelaria Radców Prawnych Daćków i Chwastyk Spółka Partnerska, Kancelaria Biegłych Rewidentów Quatro sp. z oo oraz Sztuka i Smak, uczestnicy wzięli udział w panelach eksperckich dotyczących styku prawa i sztuki. Rozmawiali o podatkach, o sztuce i wielu płaszczyznach, na jakich te dziedziny się przenikają.

Organizatorzy i znakomici goście, którzy pojawili się w budynku Starej Giełdy we Wrocławiu okazali także coś więcej, niż znakomitą wiedzę na temat zagadnień poruszanych podczas oficjalnej części wydarzenia. Pokazali, że mają też ogromną wolę niesienia pomocy potrzebującym.

Dochód z licytacji dzieł sztuki, przeprowadzonej tego wieczora, przeznaczony został na pomoc dla dzieci leczących się w klinice Przylądek Nadziei. Uczestnicy – zachęcani przez wspaniałego prowadzącego Irka Bieleninika – licytowali wysoko. Dzięki temu na leczenie i pomoc dla naszych podopiecznych zebrane zostało aż 13 tysięcy złotych.

Wszystkim uczestnikom za ich dobre serca dziękowali osobiście prof. Alicja Chybicka, kierownik Kliniki Transplantacji Szpiku,Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” oraz Mirosław Szozda, wiceprezes naszej Fundacji. My raz jeszcze z całego serca dziękujemy za wsparcie dla naszych Podopiecznych i dobre serca, potrzebne również w tak odpowiedzialnej dziedzinie, jaką jest prawo.

Pozostałe aktualności

25 lutego 2020

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

23 lutego 2020

Radio Nadzieja. Walentynki z Radiem Wrocław w Przylądku Nadziei

14 lutego zamieniliśmy Przylądek Nadziei w WIELKIE, walentynkowe studio radiowe! Przez cały dzień nadawało RADIO NADZIEJA, czyli Walentynki z Radiem Wrocław.

20 lutego 2020

Dziaramy&Pomagamy! Najlepsze studia tatuażu organizują wyjątkowe wydarzenie

TAKIEGO wydarzenia jeszcze nie było! Na pomoc dzieciakom chorym na raka z kliniki Przylądek Nadziei ruszają wszystkie NAJLEPSZE wrocławskie studia tatuażu!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!