Pomagam i wpłacam

Noworoczne spotkanie prawników, aukcja sztuki i pomoc dla dzieci chorych na raka

5 lutego 2020

Wspaniały gest i wielkie serca organizatorów Spotkania Noworocznego “Law&Art”. Zorganizowana tego wieczora licytacja dzieł sztuki przyniosła aż 13 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei!

Podczas uroczystego wieczora, którego gospodarzami były Kancelaria Radców Prawnych Daćków i Chwastyk Spółka Partnerska, Kancelaria Biegłych Rewidentów Quatro sp. z oo oraz Sztuka i Smak, uczestnicy wzięli udział w panelach eksperckich dotyczących styku prawa i sztuki. Rozmawiali o podatkach, o sztuce i wielu płaszczyznach, na jakich te dziedziny się przenikają.

Organizatorzy i znakomici goście, którzy pojawili się w budynku Starej Giełdy we Wrocławiu okazali także coś więcej, niż znakomitą wiedzę na temat zagadnień poruszanych podczas oficjalnej części wydarzenia. Pokazali, że mają też ogromną wolę niesienia pomocy potrzebującym.

Dochód z licytacji dzieł sztuki, przeprowadzonej tego wieczora, przeznaczony został na pomoc dla dzieci leczących się w klinice Przylądek Nadziei. Uczestnicy – zachęcani przez wspaniałego prowadzącego Irka Bieleninika – licytowali wysoko. Dzięki temu na leczenie i pomoc dla naszych podopiecznych zebrane zostało aż 13 tysięcy złotych.

Wszystkim uczestnikom za ich dobre serca dziękowali osobiście prof. Alicja Chybicka, kierownik Kliniki Transplantacji Szpiku,Onkologii i Hematologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” oraz Mirosław Szozda, wiceprezes naszej Fundacji. My raz jeszcze z całego serca dziękujemy za wsparcie dla naszych Podopiecznych i dobre serca, potrzebne również w tak odpowiedzialnej dziedzinie, jaką jest prawo.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam