Noworoczne spotkanie prawników, aukcja sztuki i pomoc dla dzieci chorych na raka

5 lutego 2020

Wspaniały gest i wielkie serca organizatorów Spotkania Noworocznego „Law&Art”. Zorganizowana tego wieczora licytacja dzieł sztuki przyniosła aż 13 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei!

Podczas uroczystego wieczora, którego gospodarzami były Kancelaria Radców Prawnych Daćków i Chwastyk Spółka Partnerska, Kancelaria Biegłych Rewidentów Quatro sp. z oo oraz Sztuka i Smak, uczestnicy wzięli udział w panelach eksperckich dotyczących styku prawa i sztuki. Rozmawiali o podatkach, o sztuce i wielu płaszczyznach, na jakich te dziedziny się przenikają.

Organizatorzy i znakomici goście, którzy pojawili się w budynku Starej Giełdy we Wrocławiu okazali także coś więcej, niż znakomitą wiedzę na temat zagadnień poruszanych podczas oficjalnej części wydarzenia. Pokazali, że mają też ogromną wolę niesienia pomocy potrzebującym.

Dochód z licytacji dzieł sztuki, przeprowadzonej tego wieczora, przeznaczony został na pomoc dla dzieci leczących się w klinice Przylądek Nadziei. Uczestnicy – zachęcani przez wspaniałego prowadzącego Irka Bieleninika – licytowali wysoko. Dzięki temu na leczenie i pomoc dla naszych podopiecznych zebrane zostało aż 13 tysięcy złotych.

Wszystkim uczestnikom za ich dobre serca dziękowali osobiście prof. Alicja Chybicka, kierownik Kliniki Transplantacji Szpiku,Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” oraz Mirosław Szozda, wiceprezes naszej Fundacji. My raz jeszcze z całego serca dziękujemy za wsparcie dla naszych Podopiecznych i dobre serca, potrzebne również w tak odpowiedzialnej dziedzinie, jaką jest prawo.

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!