odJAZZDowy Karnawał

20 lutego 2014

             W prawdziwie dyskotekowym stylu podopieczni fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” obchodzili tegoroczny karnawał. Dzięki inicjatywie Klubu JAZZDA mali pacjenci mogli wspaniale bawić się w samym sercu wrocławskiego Rynku przy najnowszych hitach, serwowanych przez prawdziwego DJ’a z Agencji Art&Music&Media – Krzysztofa Kubów.

            Zarówno pracownicy lokalu oraz inicjatorzy zadbali o to, by dzieci czuły się jak najlepiej. Już na wejściu powitały ich pluszowe zwierzaki: Smok, Spider Man, kapitan Planeta oraz sam Elvis Presley, czyli załoga lokalu, przebrana za gwiazdy oraz postaci z bajek. Ekipa JAZZDY towarzyszyła dzieciom przez całą dyskotekę, świetnie wcielając się w rolę animatorów. Na początku każdy maluch otrzymał karnawałowe przebranie i już po chwili wszyscy stawili się na parkiecie, gotowi tańczyć Macarenę.

            W przerwach między szalonymi pląsami, mali pacjenci mogli podziwiać niesamowite sztuczki magiczne, prezentowane przez pana iluzjonistę. Lewitujące pierścionki, znikające chusteczki czy niezwykłe figury, powstające z balonów – czarowania nie było końca!

            Mali uczestnicy balu nie tylko świetnie się bawili, ale mogli rozkoszować się tym, co lubią najbardziej. Na suto zastawionych stołach czekały na spałaszowanie ciastka, popcorn, kolorowe łakocie… a na koniec wszyscy poczęstowani zostali cieplutką pizzą. Rodzice natomiast mogli obserwować bawiące się pociechy popijając świeżo parzoną kawę lub herbatę.

            Pod koniec imprezy załoga Jazzdy zapewniła, że tegoroczny bal karnawałowy jest początkiem całego cyklu niezapomnianych imprez, z których następna planowana jest już na Dzień Dziecka.

 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!