odJAZZDowy Karnawał

20 lutego 2014

             W prawdziwie dyskotekowym stylu podopieczni fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” obchodzili tegoroczny karnawał. Dzięki inicjatywie Klubu JAZZDA mali pacjenci mogli wspaniale bawić się w samym sercu wrocławskiego Rynku przy najnowszych hitach, serwowanych przez prawdziwego DJ’a z Agencji Art&Music&Media – Krzysztofa Kubów.

            Zarówno pracownicy lokalu oraz inicjatorzy zadbali o to, by dzieci czuły się jak najlepiej. Już na wejściu powitały ich pluszowe zwierzaki: Smok, Spider Man, kapitan Planeta oraz sam Elvis Presley, czyli załoga lokalu, przebrana za gwiazdy oraz postaci z bajek. Ekipa JAZZDY towarzyszyła dzieciom przez całą dyskotekę, świetnie wcielając się w rolę animatorów. Na początku każdy maluch otrzymał karnawałowe przebranie i już po chwili wszyscy stawili się na parkiecie, gotowi tańczyć Macarenę.

            W przerwach między szalonymi pląsami, mali pacjenci mogli podziwiać niesamowite sztuczki magiczne, prezentowane przez pana iluzjonistę. Lewitujące pierścionki, znikające chusteczki czy niezwykłe figury, powstające z balonów – czarowania nie było końca!

            Mali uczestnicy balu nie tylko świetnie się bawili, ale mogli rozkoszować się tym, co lubią najbardziej. Na suto zastawionych stołach czekały na spałaszowanie ciastka, popcorn, kolorowe łakocie… a na koniec wszyscy poczęstowani zostali cieplutką pizzą. Rodzice natomiast mogli obserwować bawiące się pociechy popijając świeżo parzoną kawę lub herbatę.

            Pod koniec imprezy załoga Jazzdy zapewniła, że tegoroczny bal karnawałowy jest początkiem całego cyklu niezapomnianych imprez, z których następna planowana jest już na Dzień Dziecka.

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM