Pomagam i wpłacam

odJAZZDowy Karnawał

20 lutego 2014

             W prawdziwie dyskotekowym stylu podopieczni fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” obchodzili tegoroczny karnawał. Dzięki inicjatywie Klubu JAZZDA mali pacjenci mogli wspaniale bawić się w samym sercu wrocławskiego Rynku przy najnowszych hitach, serwowanych przez prawdziwego DJ’a z Agencji Art&Music&Media – Krzysztofa Kubów.

            Zarówno pracownicy lokalu oraz inicjatorzy zadbali o to, by dzieci czuły się jak najlepiej. Już na wejściu powitały ich pluszowe zwierzaki: Smok, Spider Man, kapitan Planeta oraz sam Elvis Presley, czyli załoga lokalu, przebrana za gwiazdy oraz postaci z bajek. Ekipa JAZZDY towarzyszyła dzieciom przez całą dyskotekę, świetnie wcielając się w rolę animatorów. Na początku każdy maluch otrzymał karnawałowe przebranie i już po chwili wszyscy stawili się na parkiecie, gotowi tańczyć Macarenę.

            W przerwach między szalonymi pląsami, mali pacjenci mogli podziwiać niesamowite sztuczki magiczne, prezentowane przez pana iluzjonistę. Lewitujące pierścionki, znikające chusteczki czy niezwykłe figury, powstające z balonów – czarowania nie było końca!

            Mali uczestnicy balu nie tylko świetnie się bawili, ale mogli rozkoszować się tym, co lubią najbardziej. Na suto zastawionych stołach czekały na spałaszowanie ciastka, popcorn, kolorowe łakocie… a na koniec wszyscy poczęstowani zostali cieplutką pizzą. Rodzice natomiast mogli obserwować bawiące się pociechy popijając świeżo parzoną kawę lub herbatę.

            Pod koniec imprezy załoga Jazzdy zapewniła, że tegoroczny bal karnawałowy jest początkiem całego cyklu niezapomnianych imprez, z których następna planowana jest już na Dzień Dziecka.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam