Pomagam i wpłacam

Odwiedził nas renifer od Przyjaciół z firmy Ellert

30 grudnia 2019

Świąteczno-noworoczna MAGIA w pełni Dotarł do nas NIESAMOWITY prezent od Drukarni Ellert z Wiązowny. I miał dla nas ważną wiadomość!

Justyna i Bartek rozpakowali przesyłkę, złożyli elementy i pojawił się… RENIFER!  To nie koniec, bo nasz czerwononosy gość miał dla nas ważną wiadomość . Przyjaciele Przylądka Nadziei z Drukarni Ellert podarowali na leczenie i opiekę nad dziećmi kwotę 10 tysięcy złotych!

Takie prezenty pod choinkę i na Nowy Rok to coś niesamowitego! Dzięki Przyjaciołom z Ellert będziemy mogli pomagać dzieciom chorym na raka jeszcze lepiej i jeszcze skuteczniej. Tak, aby w klinice Przylądek Nadziei nigdy niczego nie brakowało, a nasi Podopieczni mieli najlepsze z możliwych warunki do szybkiego powrotu do zdrowia!

To się nazywa biznes z sercem i WIELKA dobroć dla dzieci chorych na raka! Dziękujemy ze wszystkich sił! A renifer Ellert zostaje z nami na honorowym miejscu!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam