Pomagam i wpłacam

Odwiedzili nas Przyjaciele Przylądka z Euroimmun

3 grudnia 2019

Mieliśmy w Fundacji wyjątkowych gości. Odwiedziły nas panie Małgorzata i Barbara z firmy Euroimmun, która od ponad dwóch lat pomaga podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Euroimmun to firma, która specjalizuje się w kursach dla lekarzy, dietetyków i diagnostów. Od dwóch lat osoby zdobywające wiedzę podczas kursów wspierają leczenie i opiekę nad małymi pacjentami Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei”, którymi się opiekujemy. Część opłaty za udział w kursach przekazywana jest właśnie na ten cel.

Ta wyjątkowa idea niesienia pomocy potrzebującym, dzięki zaangażowaniu prawie 4000 kursantów, pozwoliła przeznaczyć w ciągu ostatnich lat kwotę 394 200 zł na leki i terapie ratujące życie dzieciom. Dzieciom, których życie i zdrowie leży w rękach dobrych ludzi o wielkich sercach. Ludzi, którzy potrafią podzielić się z potrzebującymi najcenniejszym darem na świecie.

Pani Małgorzata i pani Barbara przyjechały do nas z FANTASTYCZNĄ wiadomością, że Euroimmun pomagać będzie Przylądkowi Nadziei również w nadchodzącym roku. A co więcej, firma przygotowuje kolejne kursy, których uczestnicy będą wspierać naszych Podopiecznych!

Wszystkie kursy pomagające dzieciom znajdziecie tutaj ➡ www.akademia.euroimmun.pl

Są też dostępne w naszym przylądkowym sklepiku ➡ www.naratunek.org/sklep

Pani Małgorzato, pani Barbaro, wszyscy pracownicy i kursanci Euroimmun, dziękujemy Wam z całego serca za pomaganie dzieciom w powrocie do zdrowia!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam