Pomagam i wpłacam

Onkoigrzyska Bis

14 czerwca 2012

Po V Dolnośląskich Onkoigrzyskach Dzieci i Młodzieży przyszedł czas na Onkoigrzyska Bis, czyli zawody sportowe dla dzieci, których stan nie pozwalał na opuszczenie kliniki. Studenci Akademii Wychowania Fizycznego przygotowali dla najmłodszych moc atrakcji: konkurencje zręcznościowe, warsztaty artystyczne oraz liczne zabawy, w których małym sportowcom pomagał Krecik. Na koniec wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się wszyscy już na Stadionie Olimpijskim!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam