Pomagam i wpłacam

“Opisanie świata” w szczytnym celu!

23 lutego 2012

Nowa płyta Piotra Rubika o tytule takim samym jak podróżnicze dzieło Marco Polo ,,Opisanie świata" jest podróżą do wielu muzycznych krain. W multiinstrumentalnych utworach, poza chórem, usłyszeć będziemy mogli także gitarę elektryczną, akustyczną, basową, a także fortepian i perkusję. Kompozytor ma nadzieję, że słuchacze zebrani we wrocławskiej Hali Stulecia będą pozytywnie zaskoczeni nowymi dźwiękami, które wybrzmią w szczytnym celu. Część dochodu ze sprzedaży biletów zasili bowiem fundusz budowy ,,Przylądka Nadziei".

Wszystkich miłośników muzyki serdecznie zapraszamy!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam