Pomagam i wpłacam

Piłkarze Orla Wąsosz zachęcają do pomagania dzieciom z Przylądka Nadziei

5 lutego 2020

Pokibicujemy⁉ Nasi Przyjaciele z klubu Orla Wąsosz (TAK, ci sami, którzy zagrali dla naszych dzieci charytatywny mecz z oldboyami słynnej FC Barcelona) postanowili promować ideę pomagania dzieciom chorym na raka na piłkarskich boiskach!

Dawid ⚽ Błażej ⚽ Piotrek ⚽ i Robert (na zdjęciu z naszą Anią i przylądkowym Panem Misiem) przyjechali do nas, żeby zaprezentować koszulki, w których PIERWSZA DRUŻYNA grać będzie w ligowych rozgrywkach!

A na koszulkach…. COŚ WSPANIAŁEGO! Logo naszej  Fundacji! Tak jak kiedyś słynna Barcelona udostępniała charytatywnie miejsce na swoich koszulkach dla Unicef, tak teraz my gościmy na meczowych strojach naszych Przyjaciół!

Debiut w nowych koszulkach będzie można obejrzeć już 8 lutego we Wronkach, gdzie Orla Wąsosz zagra sparing z drużyną U-17 Lecha Poznań. Pierwszy mecz o punkty 14 marca w Wąsoszu z Górnikiem Złotoryja. Będziemy tam z aparatem!

Dziękujemy Orla Wąsosz, Oldboy Orla Wąsosz i Gmina Wąsosz! Jesteście wspaniałymi Przyjaciółmi!
😘😘😘

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam