Pomagam i wpłacam

Piłkarze Orla Wąsosz zachęcają do pomagania dzieciom z Przylądka Nadziei

5 lutego 2020

Pokibicujemy⁉ Nasi Przyjaciele z klubu Orla Wąsosz (TAK, ci sami, którzy zagrali dla naszych dzieci charytatywny mecz z oldboyami słynnej FC Barcelona) postanowili promować ideę pomagania dzieciom chorym na raka na piłkarskich boiskach!

Dawid ⚽ Błażej ⚽ Piotrek ⚽ i Robert (na zdjęciu z naszą Anią i przylądkowym Panem Misiem) przyjechali do nas, żeby zaprezentować koszulki, w których PIERWSZA DRUŻYNA grać będzie w ligowych rozgrywkach!

A na koszulkach…. COŚ WSPANIAŁEGO! Logo naszej  Fundacji! Tak jak kiedyś słynna Barcelona udostępniała charytatywnie miejsce na swoich koszulkach dla Unicef, tak teraz my gościmy na meczowych strojach naszych Przyjaciół!

Debiut w nowych koszulkach będzie można obejrzeć już 8 lutego we Wronkach, gdzie Orla Wąsosz zagra sparing z drużyną U-17 Lecha Poznań. Pierwszy mecz o punkty 14 marca w Wąsoszu z Górnikiem Złotoryja. Będziemy tam z aparatem!

Dziękujemy Orla Wąsosz, Oldboy Orla Wąsosz i Gmina Wąsosz! Jesteście wspaniałymi Przyjaciółmi!
😘😘😘

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam