Piłkarze Orla Wąsosz zachęcają do pomagania dzieciom z Przylądka Nadziei

5 lutego 2020

Pokibicujemy⁉ Nasi Przyjaciele z klubu Orla Wąsosz (TAK, ci sami, którzy zagrali dla naszych dzieci charytatywny mecz z oldboyami słynnej FC Barcelona) postanowili promować ideę pomagania dzieciom chorym na raka na piłkarskich boiskach!

Dawid ⚽ Błażej ⚽ Piotrek ⚽ i Robert (na zdjęciu z naszą Anią i przylądkowym Panem Misiem) przyjechali do nas, żeby zaprezentować koszulki, w których PIERWSZA DRUŻYNA grać będzie w ligowych rozgrywkach!

A na koszulkach…. COŚ WSPANIAŁEGO! Logo naszej  Fundacji! Tak jak kiedyś słynna Barcelona udostępniała charytatywnie miejsce na swoich koszulkach dla Unicef, tak teraz my gościmy na meczowych strojach naszych Przyjaciół!

Debiut w nowych koszulkach będzie można obejrzeć już 8 lutego we Wronkach, gdzie Orla Wąsosz zagra sparing z drużyną U-17 Lecha Poznań. Pierwszy mecz o punkty 14 marca w Wąsoszu z Górnikiem Złotoryja. Będziemy tam z aparatem!

Dziękujemy Orla Wąsosz, Oldboy Orla Wąsosz i Gmina Wąsosz! Jesteście wspaniałymi Przyjaciółmi!
😘😘😘

Pozostałe aktualności

25 lutego 2020

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

23 lutego 2020

Radio Nadzieja. Walentynki z Radiem Wrocław w Przylądku Nadziei

14 lutego zamieniliśmy Przylądek Nadziei w WIELKIE, walentynkowe studio radiowe! Przez cały dzień nadawało RADIO NADZIEJA, czyli Walentynki z Radiem Wrocław.

20 lutego 2020

Dziaramy&Pomagamy! Najlepsze studia tatuażu organizują wyjątkowe wydarzenie

TAKIEGO wydarzenia jeszcze nie było! Na pomoc dzieciakom chorym na raka z kliniki Przylądek Nadziei ruszają wszystkie NAJLEPSZE wrocławskie studia tatuażu!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!